Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az osztálytársam normális?

Az osztálytársam normális?

Figyelt kérdés

13 évesen (lány) elkezdet dohányozni, úgy hogy az anyja tudd róla. Alkoholt iszik, azt nem tudom milyet meg mennyit, de gyakran iszik. Most 16 éves és van egy hosszú kopasz folt a fején, ezért mindig úgy fogja hátra a haját, hogy ne lássák. A karjait ollóval karcolgatja órán, úgy hogy a tánár nem látja. De ugyanakkor szünetben direkt felhúza a pólót és mutatja nekünk hogy lássuk és sajnáljuk. Panaszkodik hogy milyen kövér de ugyanakkor iskola előtt és után megy a mc donalds-ba. Szünetbe is chicken nuggets-et eszik. Egyszer voltam kint vele, mikor még újak voltunk a suliban, és vett 3 XXLes csipszet, amit egyszere lenyomot colával.


Most csak divat depressziós vagy komoly gondok vannak? Lehet rajta segíteni?


2020. júl. 31. 21:02
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem van baj. Nem kicsi. Csaladban keresnem a bibit. De ahogy nekem, ugy valószínű neked sincs hozza kozod. En is sajnalom az olyanokat akiknek ilyen sors jutott, de tenni ellene sokat nem lehet. Ez a pozitiv dolog, hogy észrevetted,de ha beleszolsz rosszul is sulhetne el. Mai vilagban mar nem egyszeru..
2020. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Hagyd a fenébe, bolond.
2020. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Biztos van baja, lehet azért csinálja a dohányzást és az alkohol dolgot mert a szülei leszarják🤷‍♀️ Szerintem egy szülő a 13 éves gyerekét nem hagyja dohányozni. Ha téged érdekel az, hogy rosszul érzi magát akkor próbálj vele barátkozni de ha nem szerintem hagyd, hogy élje az életét🤷‍♀️ Lehet egyszerűen ez csak figyelemfelkeltés és beleakar tartozni azok közé akik ugyan így élik az életüket.
2020. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
ebből lesznek a személyiségzavarosak...
2020. júl. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!