Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenképp van valami mentális...

Mindenképp van valami mentális bajom, ha sokat gondolok a halálra? Öngyilkos viszont nem lennék.

Figyelt kérdés

1 év alatt minden rossz dolog összejött az életemben (nem, nem a vírus miatt vagyok ilyen), és minden egyes nap gyötörnek a gondolatok, néha újra játszom az eseményeket, negatív gondolatokból még több lesz, abnormálisak, bosszúszomjam van stb.. és ezek mellett már nincs kedvem tovább élni. Ez már pár hónapja folyamatosan a gondolataimban van.

Van olyan, hogy valaki makk egészség annak ellenére, hogy meg akar halni?



2020. aug. 7. 22:11
 1/3 anonim válasza:
100%
Az ember életében néha vannak nagyon kemény mélypontok, amiket valahogyan át kell vészeli. De mint az örvényben is, a legmélyebb pontról már csak felfelé vezet az út. Érdemes gondolkozni azon, hogy mi az ami téged táplál, lelkesít, mi az amit szeretsz csinálni, és ezeket berakni a napodba. Én egy időben azt is csináltam,hogy esténként leírtam egy füzetbe 5 dolgot ami jó volt aznap, vagy jól sikerült megoldani. Ez az elején persze nagyon nehéz,ha mélyponton vagyunk,de aki keres az talál. Tehát ha ezt csináljuk,akkor meg fogjuk találni a lehetőséget a nehézsében. Légy boldog!
2020. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. aug. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is kb most volt / van ilyen, nem tudom megmondani miért. Sokszor eszemben van a halál, es hogy miért is élünk. Mindenkinek van ilyen periódusa . De az nyugtasson meg , hogy erre lettünk teremtve , hogy éljünk, aztan nekünk is leteljen az idő. Ez az élet rendje, ez hozzá tartozik. Valaki a hit felé fordul ilyenkor, en pl keresem a kiutat , h van utana még vmi, nezem a reinkarnacios videókat. Nem erzem h nagy gáz lenne, csak sokszor eszembe jut ez a dolog. Mamám meghalt 4 éve, az rettentően megviselt, apukám gége rákos lett, de tulelte, de rettentően féltem azóta. Nehéz dolog ez....ezek is biztos közre játszanak. Az angol tanárom most 37, 26-27 éves korában pánik beteg lett o is, elment pszichologushoz, a vége az lett , h nem tudta megemeszteni azt h 6 éves korában meghalt az apja...most vígan él...sport is amúgy egy jo megoldás, engem az kikapcsol. Sose add fel! Menni kell előre, találd meg a boldogságot! Szurkolok.
2020. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!