Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen érzés lehet szó szerint...

Milyen érzés lehet szó szerint halálra inni magad? Szenvedsz előtte?

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy hosszú folyamat eredménye lehet. Egyik napról a másikra nem tudod halálra inni magad, ez nem úgy működik, mint a kábítószer túladagolása. A hosszú folyamat pedig biztosan szenvedéssel is jár.
2020. aug. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Phoney ***** válasza:
100%

A kérdés alapján akut alkoholmérgezésre gondolsz, amikor valaki egy ültő helyében issza magát a halálba.

Ha sikerülne, akkor valszeg nem szenved az áldozat, mert a halál már bőven az eszméletvesztésen túl van. (Mondjuk az nem kizárt, hogy eszméletlenül is szenved.)

Szenvedés igazán abból lesz, hogy legnagyobb valószínűséggel nem sikerül (nem akarok benne segíteni, hogy miért, de akárhogyan is csinálod, a túlélés lesz a valószínűbb), és a végeredmény életed egyik legdurvább rosszulléte és másnapossága, ami akár egy napon túl is eltarthat.

2020. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha a sima folyadékra gondolsz, akkor kb. 1 órán belül meghalhatsz, ha pl. 10 perc alatt megiszol 10 litert. Hányinger, hányás, fejfájás, szédülés a tünetei.
2020. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ontudatvesztes, rohamok, esetleg hanyadektol megfulladas. Ne akard megtapasztalni.
2020. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Felettünk az óceán ***** válasza:
Van kollégám aki napi 11-14 doboz sört letol. Folyadékként, vízként is sok az 5-7 liter, nem hogy alkohol formájában. Még él, hogyan, senki se tudja. De sokan haltak már meg részegen kiütve, egyszer csak észre se veszi, se kép se hang, aztán lehet többet sose kel fel.
2020. aug. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
58%
Erre az tudna neked válaszolni,aki már halálra itta magát. Mivel ő már nem tud,minden más válasz találgatás.
2020. aug. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én próbáltam nagyon régen, néhány levél nyugtatóval megfejelve a piát a biztonság kedvéért... az intenzíven ébredtem, gyomormosva, újraélesztve, lélegeztetőgépen.

Amikor már nem tudtam magamról, az életösztön akkor is dolgozott, és szóltam valakinek, aki szólt a mentőknek. Többet nem csináltam.

2020. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!