Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel csillapíthatnám a...

Mivel csillapíthatnám a szorongást, ami nem káros?

Figyelt kérdés

Kb. 13-12 évig rágtam a körmeimet (nagyon durván), amiről tavaly nyáron szoktam le műköröm segítségével. Ma már csak a bőrt rágom, ami nem olyan rossz, mint amikor tövig lerágtam a körmeimet.


Mióta leszoktam, lett egy új rossz szokásom... Nagyon száraz a bőröm, annyira hogy már hámlik is. Azt szoktam csinálni, hogy folyamatosan tapogatom az arcomon a bőrt, addig, amíg egy hibát nem találok, amit aztán el kezdek kapargatni, amíg ki nem sebesedik és vagy már fáj, vagy le nem tépem azt a bőrdarabkát. Ez az orromon látszik meg igazán, tele van sebekkel, és folyamatosan hámlik. Próbálkoztam már bőrpuhító krémekkel, de csak zsírosabb lett tőle a bőröm...


Talán, ha lenne valami más, amit csinálhatnék e helyett, talán le tudnék szokni...



2020. aug. 11. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Valami fizikai munkát....
2020. aug. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Menjél pszichológushoz! Nem a tünetet kell megváltoztatni, hanem az okot megszüntetni. Szorongsz.
2020. aug. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 vantel ***** válasza:
18%

Rendezd emberi kapcsolataidat!

Függőben levő konfliktusaidat!

Szüleiddel a problémat! Ha halottak akkor képzeletben!

Láss csodát, megváltozik életed!

2020. aug. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Stresszes vagy?
2020. aug. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyakorolj valamilyen meditációt..
2020. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát... köszi a válaszokat! Rám nem tudom miért, de nem hatnak a pszichológusok. Már vagy 6-nál voltam, de semmi változás. Még a pszichiátriára is betettek a szüleim... ott meg csak rosszabb lett, mert nem mehettem haza 40 napig. Olyan volt, mint egy börtön, úgyhogy nem csoda hogy nem lett semmi jobb.
2020. aug. 13. 05:21
 7/10 anonim ***** válasza:
És meddig jártál 1 pszichológushoz? Nem egyszer kell elmenni, mint egy szervízbe, hanem járni kell. 6 közül nem igaz, hogy egy se szimpatikus! Az együttműködés részedről is szükséges: ő adja a szaktudást, te a bizalmat és a változtatásba fektetett energiát.
2020. aug. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
1 pszichológus = kb. 4-6 hónap
2020. aug. 16. 09:44
 9/10 anonim ***** válasza:
És mi volt velük a probléma? Egyik se volt szimpatikus, akinek engedted volna, hogy hasson rád? Hány éves vagy? Milyen a családi helyzetetek?
2020. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
relaxáció és sport napi 24-ben!
jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!