Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet gyanakodni arra, hogy...

Lehet gyanakodni arra, hogy bántani fogja magát?

Figyelt kérdés

Tehát, az egyik legjobb barátnőm mindig is kicsit fura volt, magába forduló, meg ilyenek. Egyszer találkoztunk hárman, a másik legjobb barátnőmmel és vele. Általában este szokott felpörögni, olyankor jön rá az a bizonyos szófosás, és ez most sem volt másképp. Már csak ketten maradtunk, és beszélgettünk, és kikotyogta, hogy megpróbálta megvágni magát. Nagyon meglepődtem. Aznap még mondta, hogy szerinte a másik barátnőm, meg én jobba vagyunk egymással, mint vele. De ez csak annyi, hogy mindketten mások, és az egyikkel nevetni, meg hülyéskedni lehet, vele inkább beszélgetni, meg ilyenek. (Egyébként ő tényleg ez a nagyon zárkózott típus)

Azóta már sok idő telt el és így belegondolva sok baja lehet, ami így felgyülemlik, és bántja magát. És egyszer lehet hogy láttam rajta néhány pici karcolást, de nyilván nem nagyítózhattam meg, meg ilyenek.

Szóval lehet, hogy bántja magát? Rákérdezzek, vagy megsértődne ha nem igaz vagy mit tegyek?

Meg azt szeretném kérdezni, hogy ez úgy megy ez a vagdosó dolog, hogy gondolkodik rajta, pici karcolás, majd egyre nagyobb és mélyebb?



2020. aug. 15. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
A szüleinek szólj!
2020. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 csigásdió válasza:
Lehetséges, hogy bántja magát, de mindenképpen próbálj meg beszélni vele. Hány évesek vagytok?
2020. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tizenegyedikbe megyunk
2020. aug. 15. 12:57
 4/8 csigásdió válasza:
87%
Ne szólj a szüleinek, mert azt hiszi, hogy hátba támadtad. Először próbálj meg vele beszélni, de ha látsz rajta vágásokat, akkor szólj a szüleinek.
2020. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%

4.-nek.


A vagdosó hazudik. Hazudni fog most is.


Szülők, majd elmeorvos kell neki.

2020. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 csigásdió válasza:
92%
#5 Nem ismerhetjük a két lány teljes viszonyát, ezért nem tudhatod biztosra, hogy hazudni fog neki.
2020. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

6.-nak.


De!


Vagdosós, piás, drogos, mind hazug!

2020. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#5-7

Sose hazudtunk egymásnak. Ő "fura", de mindig teljesen őszinte.

2020. aug. 15. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!