Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől jön vissza a pánik?

Mitől jön vissza a pánik?

Figyelt kérdés

2-3 hónapja megszüntek a pánikrohamaim. Ma viszont újra előjött pedig már annyira jól kezeltem azt hittem teljesen jól vagyok és soha többé nem lesz. Olyan boldog voltam és vidám most pedig újra szorongok pánikolok. Teljesen elment a kedvem.

Megpróbáltam gyógyszer nélkül leküzdeni büszke is voltam magamra erre újra itt van. Semmi nem történt az életembe ami kivàlthatta volna. Újra érzem hogy majd kiugrik a szívem, megy a hasam, hányingerem van, izzadok, remegek, kiment a làbamból az erő. Csak járkálok a házba fel alá mint valami nem normális. Sosem lesz vége már ennek?


2020. aug. 15. 18:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szivesen:)
2020. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt. Az 1. után a 2. 4 hónapra jött, aztán egyre sűrűbben. Ez nem múlik el magától.
2020. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Akkor te gyógyszert szedsz?

Nekem is felírták az antidepresszánst de én olyan rosszul lettem tőlle azt hittem meghalok úgyhogy én akkor mondtam hogy elég. Xanaxot csak ilyenkor rosszul létekkor szedek. Bár nekem tényleg régen volt már úgy hogy ez a tegnapi nem tudom mi volt de szörnyű volt újra átélni

2020. aug. 16. 05:04
 14/15 anonim ***** válasza:
Gyógyszert igen. Nem szabad 1 hét után letenni.
2020. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én antidepiből egy fél szemet vettem be csak de elég is volt egy életre mert nagyon rosszul lettem tőlle. Xanaxot szedek ha rosszul vagyok bár azt hittem már nem jön elő de még is. Szerintetek emúlik ez valaha?
2020. aug. 16. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!