Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy ne essek...

Mit tegyek hogy ne essek vissza a panikbetegsegbe?

Figyelt kérdés
30 eves no vagyok a parommal lakom 5eve,de minden apro dologbol akkora veszekedest tud csinalni,es mindig en vagyok a hibas.teljesen kikeszit,es hogy buntessen olyanokat tesz ami tudja hogy nekem faj.teljesen kikeszulok idegileg mikor veszekszunk.panikbeteg is vagyok 8eve,regen az utcara sem tudtam kimenni se dolgozni a rosszulletek miatt.az utobbi evekben azert nincs ilyen gondom.de most arra jutottam hogy szakitanom kellene a parommal mert ez igy nem elet amit muvel velem ha veszekszunk.amugy maskor egy szeretheto ember meg romantikus meg ilyenek.de ezekkel a nehai vitakkal kikeszit.amitol felek hogy ha elhagyom az biztos hogy megviselne,meg a valtozas es hogy megint visszaesek a panikbetegsegbe mint az elejen es megint nem tudok se dolgozni se kimenni az utcara meg a folytonos rosszulletek miatt.nincs sajat otthonom se rokonom akire szamithatnek.felek ha elhagyom megint padlon leszek es mi lesz velem.meg foleg ha dolgozni sem tudok megint akkor alberletre se fog telleni es senki nem segit rajtam.mar most belegondolva mi lesz velem attol is szorongok.

2017. okt. 18. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt kell eldöntened, hogy az állandó veszekedések miatt leszel könnyebben pánikos, vagy a szakítástól. Ezután válaszd a kisebbik rosszat. Én is voltam pánikbeteg, de én munkahelytől. Úgy felmondtam, mint a pinty, és még úgy sem bántam meg, hogy egy ideig nélkülöznöm kellett.
2017. okt. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fogsz visszaesni a szakítástól! Lehet átmenetileg kell egy kicsit több nyugtató, vitamin. Ha mellette maradsz, a megalázásoktól, veszekedésektől vissza fogsz esni, mert ezek valószínűleg rendszeresen előfordulnak.
2017. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!