Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Társaságban, illetve van hogy egyedül nem érzem jól magam. Vannak időszakok amikor ez sokkal rosszabb, van hogy nehezen tudok aludni, egész nap levert vagyok stb. Néha annyira rosszul vagyok hogy az öngyilkosságon gondolkozom, minden esetre nem annyira komolyan, de egyre gyakrabban előfordul. Korábban voltam egy pár alkalommal pszichológusnál, de nem sokra mentem vele. Most megyek majd egyetemre és nagyon aggódom a kezdés miatt, középsuliban ez nem igazán sikerült és mondjuk hogy leszenvedtem 4 évet és ugyan ezt nem szeretném átélni.

Van egyáltalán normális pszichológus aki tényleg segít, vagy gondolkozzak inkább pszichiáteren? Vagy mégis kihez forduljak?



2020. aug. 15. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:

"Korábban voltam egy pár alkalommal pszichológusnál, de nem sokra mentem vele."

Ha nem szántál rá több időt, akkor nem is csoda, hogy nem tudott segíteni.


"Van egyáltalán normális pszichológus aki tényleg segít, vagy gondolkozzak inkább pszichiáteren? Vagy mégis kihez forduljak?"

Első körben mindegy, hogy pszichológushoz fordulsz-e vagy pszichiáterhez, de ne csak pár alkalomban gondolkodj, hanem csináld végig, amit javasolnak. Olyanhoz menj, akire tényleg hallgatni is fogsz, mert megbízol benne. Ha átirányít máshoz, akkor arra a valaki másra is hallgass majd, hiszen nem véletlen fog éppen oda átirányítani.

2020. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!