Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet egy pszichiátert...

Hogyan lehet egy pszichiátert felelősségre vonni?

Figyelt kérdés
Ha 2 éven keresztül csak az időmet vesztegettem vele és semmit nem javult az állapotom annak nincs következménye? Elküldött pszichológushoz mert szerinte nem gyógyszeres a probléma. Semmi érteme oda járnom. Folyamatos dühkitöréseim vannak, nagyon rosszul vagyok, az orvos meg gyógyszer nélkül hagyott. A munkámat alig tudom elvégezni olyan hangulatingadozásaim vannak. Dühít, hogy ezt megteheti.
2020. aug. 17. 02:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon kb semennyire.
2020. aug. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor pszichoterapeuta is? Mert a pszichiáter nem beszélget hosszan, csak kontrollra kell menni hozza.
2020. aug. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden egészségügyi intézményben látható helyre ki van téve az illetékes betegjogi képviselő elérhetősége, de valószínűleg az intézmény honlapján is megtalálható. Nála lehet érdeklődni a teendőkről, ha úgy érzed, hogy orvosi műhiba történt.
2020. aug. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy volt rá oka?
2020. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó

Mint írtam 1 éve eljárok a pszichológushoz és tapasztalatból írom, hogy feleslegesen. Volt 3 év amíg nem szedtem gyógyszert de nem működött. Azzal kerestem meg az orvost, hogy állítsa be a gyógyszereimet.

2020. aug. 17. 17:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Most kit akarsz felelősségre vonni, a pszichiátert, vagy a pszichológust?
2020. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem keverem a fogalmakat. Ott van a kérdésben. A pszichológust miért akarnám felelősségre vonni? Semmi köze ahhoz milyen gyógyszert szedek. Az orvos az aki 2 évig nem csinált semmit. Én meg egyre rosszabbul vagyok. Azt gondolom hogy az ő felelőssége, illetve felelőtlensége.
2020. aug. 17. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!