Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Én a nyugtatóktól nem megnyugs...

Én a nyugtatóktól nem megnyugszom, hanem kiütnek, így mi értelme szedni?

Figyelt kérdés

Nem aludni meg leszedáltan zombiként akarnék létezni, hanem ha már beszedek valami hülye gyógyszert legalább tényleg nyugodjak le...

(Járok terápiára és nem tervezek hosszú távon szedni semmit, főleg nem így, még mielőtt jönnek a gyógyszer ellenes commentek.)


2020. aug. 21. 10:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Idővel elmúlik ez a szedáló hatás? Vagy amíg szedem szobanővényként kell élnem? Igaz szorongani sem szorongok olyankor, mert a világomról nem tudok...:’D
2020. aug. 21. 10:20
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát így semmi. Valószínűleg ökör adagot kaptál, nyugodtan lehet negyedelni. Ha meg nem bsz szét az ideg, és nem akarsz kiugrani az ablakon a pániktól, akkor fölösleges szedni.
2020. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Mindenképpen beszéld meg ezt a problémát a pszichiátereddel, pszichológusoddal

Nem tudhatjuk orvosod mikor és milyen adagot írt Neked azt meg főleg nem hogy mennyi az az idő míg a készítmények kifejtik hatásukat. Ha jól olvastam olyan is van h. több hétnek kell eltelnie mire beáll a gyógyszer kedvező hatása. Betegségedet és annak fokát sem tudhatjuk, így érdembeli választ nem adhatunk.

2020. aug. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvosoddal beszéld meg!
2020. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Attol fugg, mit es mennyit szedsz. Es, hogy elkezdett-e mar hatni, vagy az elso hetek mellekhatasai veszik el a kedved.

Regi motoros vagyok, nekem eletet adtak, a pokolbol hoztak fel.

2020. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!