Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha úgy érzem...

Mit csináljak, ha úgy érzem senki se szeret? Nincs is értelme így élni.

Figyelt kérdés
Régebben voltam depressziós és szerintem most is beleestem, kezdek megbolondulni, önbizalmam sincs, a világot szürkének látom, nem is érdekel semmi. Nem tudom hogyan tudnék talpraállni. Tanács?

2020. júl. 29. 18:39
 1/5 anonim válasza:
Esetleg keress fel egy szakembert.Inkabb pszichológust ajánlanek,mint pszichiatert,ezt saját tapasztalatból mondom.A pszichológusok kedvesebbek, és jobban értenek az Remélem, tudtam valamennyit segíteni.:)
2020. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Jobban értenek az emberekhez.
2020. júl. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
6%
A vallást is ajánlanám,mert önismeretre nevel.:)
2020. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én befogadtam két kutyát menhelyről és 3 cicát utcáról. Így már van aki szeret :)
2020. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akárki pontozta le a hármast, egyébként igaza van. Hasznos lehet a vallás, természetesen nem mindenki számára, de érdemes belemenni.


Szerintem egyébként a saját magad szeretetével kellene kezdened; kezdj el sportolni, vagy akár fogj bele művészetekbe. Aztán szépen építsd ki a szociális hálód! Tudom, hogy nehéz lesz, de sikerülni fog

2020. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!