Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus ki tudja deríteni...

Pszichológus ki tudja deríteni, hogy történt-e velem gyerekkorban, bármilyen szexuális kényszerítész, molesztálás?

Figyelt kérdés

Ebbe a témába nem vagyok hajlandó vitatkozni.

A segítő válaszokat előre is köszönöm.


2020. aug. 22. 01:15
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Pszichológus nem, de te magad igen, de csak azután ahogy a lelked készen van a rejtett információ előhozására. Ez pedig évek-évtized, és minden morzsából kell összeraknod-mint egy puzzle. Arra készülj, hogy a legeslegfájdalmasabb része az utolsó kockák összerakása.
2020. aug. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
1+ Sokat fogsz sírni-álmodban.Arra fogsz felébredni. Erre is készülj.
2020. aug. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem igen, de ehhez te is kellesz! Sőt, azt is mondanám nem csak te kellesz, mert nem árt ha valaki van melletted aki vezeted a felismerés útján és tud támogatni ha hirtelen ráeszmélsz valamire.


Nem tanácsolnám az egyedüli próbálkozást, és feltételezem, ha magadtól menne, már nem tennéd fel ezt a kérdést sem (első válaszolóra reagáltam).

2020. aug. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

3

*aki vezeted a felismerés útján


De nagyon is megy egyedül. Végig csináltam tudom. Nagyon is megy-sőt senki nem hiányzik ha az ember a múltjába kotor.Lévén nem volt vele ott akkor amikor átélte.


Mit akar vezetni egy olyan ember aki ott sem volt az eseményeknél?

2020. aug. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Trauma okozhat amnéziát. Én se emlékszem a saját hasonlón traumámra, csak ködös képkockák vannak meg, meg furcsa mód szagok.



Szakember segíthet, de persze meg kell találni azt aki megfelelő.

2020. aug. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon kíváncsi lennék arra hogy mi juttat el ahhoz, hogy ilyen témán kezdjünk el gondolkodni.
2020. aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6 Ez akkor van amikor az elmédben kezdenek felszínre jönni a dolgok, még kezdődő szakaszban.
2020. aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6, nekem az indította el az emlékeket, hogy édesanyám tett pár megjegyzést a nagyapámról. Rá kellett jönnöm, hogy nem csak őt, de engem is abuzált gyerekként.
2020. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. aug. 22. 17:52
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus csak akkor tud segíteni ebben, ha mélylélektani módszerekre kiképzett terapeuta (hipnózis, KIP, ego-state, regresszió, Bradshaw, Rossi, Ericksoni módszerek).
2020. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!