Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak akik éreztetek már...

Vannak akik éreztetek már így? Ez miért van?

Figyelt kérdés

Adott egy dokumentumfilm vagy videó amelyben gyilkosok/sorozatgyilkosok életét mesélik el.

Gyakran nézek ilyesmit, ám mostanában tűnt fel hogy sokszor a gyilkosnak drukkolok, hogy el ne kapják. Ez normális?



2020. aug. 22. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Én is gyakran nézek ilyeneket (Elég gyakran), de én mindig szurkolok meg kíváncsi vagyok, hogy na ki volt és jó érzés tudni, ki volt még akkor is ha ez tökre másnak a magánügye amúgy. Hát nemtom mennyire normális és akkor éreztem ilyesmit amikor a Dexter c. sorozatot néztem. Egy sorozatgyilkosról szól, eléggé jó sorozat, sztem érdekelne, ha még nem láttad esetleg. De sztem ott mindenki, aki nézte azt a sorit az neki szurkol, hogy el ne kapják soha, pedig hát ugye ő is gyilkos és sok-sok embert megöl (igaz csak rosszfiúkat). Érdekes, de gondolom ez azzal is összefügg, hogy a főszereplő az akinek ismered minden gondolatát, az életét és tökre kialakul egy szimpátia, pedig egyáltalán nem csípnéd, ha téged szemelne ki. Viszont dokufilm esetében am nemtom mennyire normális ez, sztem nem annyira nagyon durva, mindenkinek vannak fura gondolatai néha és nincs baj vele addig amíg emiatt másnak nem okoz kárt. Am ha olyan dokufilmeket akarsz látni ahol nem kapják el a tettest, akkor nézz ilyen "eltemetett titkok" meg ilyesmi. Tudod ahol
2020. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Jaj bocs, véletlen megnyomtam a küldés gombot xdd Szal Első vagyok és annyi még, hogy tudod azokat az eseteket ahol örök rejtély, hogy ki volt a gyilkos.
2020. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Oké #1 cuki voltál mert válaszoltál a kérdezőnek de ő csak megerősítést várt hogy pszichopata mert annyira quirky meg edgy ://
2020. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Azt mutatja, hogy túl sok ilyet nézel, és rossz hatással van rád. Ne rongáld magadat, vigyázz a mentális egészségedre (is)!
2020. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nem egészséges, de normális. Az ember mindig a főhőssel azonosul, amikor filmet néz, ezek a szarok meg végig a rosszfiúról szólnak.
2020. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
En utoljara a The fall sorozatot neztem meg. Egyszeruen nem ertem, hogy miert szerettem meg a foszereplot, a gyilkost,pedig nagyon durva dolgokat kovetett el. En is ezen filozok, hogy normalis ez?De szerintem az is fontos, hogy ha megismerjuk a gyilkos korai eletet, rajovunk, hogy mit miert tesz, igy egy egy bizonyos sajnalat is kialakul.Mert vegul is ok is aldozatok. A Dexternel is igy volt, meg ebben a sorozatban is.
2020. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!