Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok?

Pánikbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
3x volt eddig rohamom.. Remegtem, sírtam, szédültem, öngyilkos akartam lenni... Szerencsére anyukám megnyugtatott.

2020. aug. 28. 16:28
A kérdező szavazást indított:
Pánikbeteg vagy
Nem vagy pánikbeteg
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Ennyi alapján ezt nem lehet megmondani.

Én úgy éreztem nemrég, tele vagyok félelemmel. Elmentem, mozogtam, sportoltam egy nagyot, utána teljesen felfrissültem és az összes rossz érzés elmúlt.

2020. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pánikroham, és a pánikbetegség két különböző dolog. A betegségnél hírmolekula eltérés is van, a roham tisztán pszichés.
2020. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én pánik beteg vagyok ezt már a szüleim is meg mondták és pszichológushoz is akartak vinni,a pánik roham abból áll(legalabb is nalam) hogy el kezdek sirni,nem kapok levegőt(amit valószínűleg csak beképzelek) zsibbad a kezem,remegek, ez kb 30 percig tart aztán meg nyukszok a szüleimmel rengeteg beszeltünk erről apukámnak is voltak ilyen problémái nekem eddig 3x volt rohamom az nem roham ha félsz be menni valahova vagy emberek közé menni az csak szimplán pánikolás

13/L

2020. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3


Nálam ugyanezek vannak..

2020. aug. 30. 17:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!