Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok mindig motiválatl...

Miért vagyok mindig motiválatlan és élettelen?

Figyelt kérdés
Nagyon rég óta tart ez és nem tudom miért van. Soha semmihez nincs kedvem, pedig szoktak hívni a barátok ide-oda. Sokszor ingadozik a kedvem velük és nem akarok velük lenni. Sokszor találkozok új emberekkel, de egyszerűen nem megy velük az ismerkedés, és csak ülök, mint egy kuka. Nem hoznak az új emberek izgalomba. Sokszor érzelmeket se táplálok az emberek iránt. Régebben jártam konditerembe is, de már oda sincs kedvem járni. Egyszer nemrég rávettem magam, de akkor nagyon rosszul ment az edzés és "nem volt erőm". Mindent csak halogatok, amíg lehet. Ami érdekes, hogy mindig csak aludni akarok és folyton fáradt vagyok. Azt tudom, hogy vashiányos vagyok, ezért szedek vasat, szóval emiatt nem lehet. Mi lehet a bajom? Olyan szürkék a napjaim....

2020. aug. 30. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el D vitamint is szedni, a DM-ben ami van, az jó. Kifejezetten ilyen esetekben nagyon hatásos.
2020. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Énis ígyvagyok.menj pszichológushoz
2020. aug. 31. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bhaurora1 ***** válasza:

1.menj le az összes közösségi oldalról!

2.Ne gépezz /netezz/tvz...

3.Menj többet szabadba ki, séta /sport stb...

4.Nézz vidám műsorokat, vicceket, ha már bekapcsolsz vmi unalom űzöt!

5. Írd ki magadból az érzéseid,...vezess naplót és elemez őket mit tehetnél jobban, mit csináltál rosszul s mi lesz amin tudod kell gyakorolni, hogy más legyen idővel.

Menj állat menhelyre s setaltass meg 1-1 kutyust, ők örömet adnak. Hajrá

2020. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!