Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire számíthatok? Mit fog...

Mire számíthatok? Mit fog mondani az orvos, mit ír majd fel, kell e valamiféle kezelésre járnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 21 éves vagyok, egy hét és megyek pszichológushoz. Olyan gondokkal mennék hozzá, amik régebb óta fennállnak például állandó boldogtalanság, szorongás, emberek előtt főleg, ilyenkor remeg kb az egész testem és alig "merek" bármit is tenni vagy mondani, ez munkám miatt nagyon rossz. Újabb dolgok, mint az, hogy vége lett a kapcsolatomnak, munkahelyi stressz, jelenleg semmi sem érezteti velem, hogy bárminek lenne értelme, semmi sem tesz boldoggá, senkiben nem találok olyan emberre akivel úgy érezném akarok beszélni. Szóval eléggé kivagyok, megjegyezném ha nincs munka eléggé iszok, máskor pedig nyugtatózom magam, nem tudom ezt mondjam e neki.

Ha valaki tud segíteni mire számítsak megköszönném.:)


2020. aug. 30. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Pszichológus nem ír gyógyszert, nem orvos.


Az pedig, hogy őszintének kellene lenni alap kellene legyen, különben hogy tudna megfelelő tanácsokat adni?

2020. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pszichiáterhez* bocsánat
2020. aug. 30. 19:53
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Először is mindent el kell neki mondani, miket szedsz milyen gyakran, mi a problémád, de azt én nem tudom megmondani, hogy milyen gyógyszereket fog majd ajánlani. Ezzel párhuzamosan pszichológushoz is mennék.
2020. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!