Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a gyógyszerekről?

Figyelt kérdés
3 éve szedek gyógyszereket, utóbbi 1 évben orvossal megegyeztünk, hogy csökkentem őket, de valahogy sose sikerül, este szedem őket, de már csak az alvásra kell kb, de azért teljesen letenni nem szeretném. Ha nem veszem be az egyik gyógyszerem, akkor egyáltalán nem tudok aludni. 3 féle gyógyszer, kettő ugyanaz, csak más dózisban, a kisebb dózisút szeretném letenni, de sajnos megérzem, ha nem veszem be. Így is nehezen tudok elaludni. Hogyan tudnám letenni? Van valaki más is ezzel a problémával?
2020. szept. 4. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen más módszereket próbáltál már ki az elalvás elősegítésére, a gyógyszeren kívül? Lehet, hogy először ezekkel kéne próbálkoznod, és csak utána a gyógyszert letenni.


A másik meg ami nekem másik gyógyszernél vált be: megkértem a férjem, hogy egy kanál lekvárba vagy tegyen egy szemet, vagy ne. Egyszer csak nem tett bele, de nem tudtam, hogy mikortól nem, ő döntötte el. Így nem stresszeltem azon, hogy ma majd biztos nem fogok tudni aludni, mert nem vettem be (más jellegű gyógyszer volt, de ha tudtam róla, hogy kihagytam, akkor tényleg nem tudtam elaludni).

2020. szept. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!