Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinaljak a depresszió...

Mit csinaljak a depresszió legrosszabb szakaszában? Mar a nyugtató sem segít.

Figyelt kérdés
Le sem tudom írni, hogy mit erzek. Hónapokkal ezelőtt elvesztettem a munkám(bar most nem is tudnék dolgozni), egyedül csak az anyámmal van kapcsolatom, aki nem ér rá, plusz sokkal jobban szeret a férjével lenni, mint velem. Abszolút senkim nincs, gyerekkorom óta mentális gondjaim vannak. Bipolaris vagyok es borderline, brutális depressziós szakaszokkal. Egész nap egyedül vagyok. Mar sorozatot sem tudok nézni, egesz nap csak bőgök. Így élek fél éve. Igen, tudom ne sajnaltassam magam, de nincs mit tenni. A végleges megoldáshoz még gyáva vagyok.
2020. szept. 5. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ha elmennél sétálni egy jó nagyot a természetbe, talán segítene. Én is elég rossz passzban vagyok, de ha ilyenkor elmegyek sétálni valami embermentes helyre nyugodtabb leszek.

Vagy ne sétálj, hanem fuss.

Vagy menj el egy menhelyre kutyákat sétáltatni. Akkor még hasznosnak is érezheted magad.

Vagy olvass egy olyan könyvet aminek van külön világa amibe elmenekülhetsz a valóság elől.

Én ezeket szoktam.

Pszichológushoz jársz?

2020. szept. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél xbox-ot, garantált a kikapcsolódás pl Division 2.
2020. szept. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Napi 10-15 perc torna már segít, nekem is durva volt, de ez segített kilábalni. Ha 10 perc nem megy, akkor kezd öttel. Neten lévő gyakorlatokat is lehet, pl. Chloe Ting, Holly Dolke, Joanna Soh.
2020. szept. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nyugtató nem is fog segíteni , attól csak mégrosszabbul fogod magad érezni. Ismerkedj , keress barátokat , vagy valami hobbit :)
2020. szept. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!