Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depressziosok miert ereznek...

A depressziosok miert ereznek kellemetlen szagokat?

Figyelt kérdés
Furcsa szagokat erzek.

#alvás #zaj #Red #Alvasom
2020. szept. 13. 11:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ilyesmik nálam nincsenek. Én depressziós vagyok.

Nem merült fel olyan, hogy más betegséged is előfordulhat?

Én megkérdezném ezt is.

2020. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Olyan erzes, lehet viccesen hangzik, de az agyam tólja kifele a szemeim ezt erzem es faj belul, mintha az agyam fájna. :( es ez még nyugtatoval se csillapodik.

A nyugtato abban segít, h ne ajuljak el, mint multkor majdnem sikerult mikor nem vettem be nyugtatot még az orrom vere is eleredt a nyomastol.

2020. szept. 13. 18:05
 13/15 A kérdező kommentje:

Hat van egy 3 mm-es mikroadenomam.

Azert mr-iztek meg, mert gorcsolt belul.

Aztan kiderult az adenoma.

De allitolag az nem okozhat ilyen tuneteket mondták.

2020. szept. 13. 18:08
 14/15 A kérdező kommentje:

Azt mondták az orvosok, h az antidepresszanstol johet ki.

Endokrinologus mondta.

2020. szept. 13. 18:10
 15/15 anonim ***** válasza:
Az agyra ható gyógyszerek okozhatnak szaglási rendellenességet. A depresszió egyik ellenszere állítólag a sok fény, lakásban is erős világítás mellett kell lenni. És hát persze a munkaterápia, amit mintha manapság nem nagyon hangsúlyoznának. A sikerélményt, örömet okozó tevékenység, ami lehet valamiféle hobbi, hasznos elfoglaltság, amikor van valami konkrét feladat, ami nem engedi elkalandozni a gondolatokat.
2020. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!