Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valeriana Tevat szedek egy...

Valeriana Tevat szedek egy hónapja,napi 3db-ot.Ehhez hozzá lehet szokni?Vagy lehet "bármeddig" szedni? Használ ilyet valaki esetleg?

Figyelt kérdés
2020. szept. 15. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

[link]


Ezt eszed? Itt leírják.

2020. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,ezt olvastam én is.De én véleményekre lennék kiváncsi,aki régóta szedi esetleg..
2020. szept. 15. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok én valeriána harmony kapszulát eszem alvás előtt 1 darabot, van, hogy még kiegészítem mással is (pl biomelatonin, nyugtató), nem tudom ez mennyire segít, de ez nekem nem okoz függőséget. Amit konkrétan te eszel, azt nem szedem, szóval ezzel lehet nem mész sokra.
2020. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valeriana relaxot szedtem egy igen stresszes idoszakban. Nekem tobbnyire segitett. Es nem lettem fuggo, ma mar nem is szedem.

Azt nem tudtam megallapitani, hogy az altalad emlitett mennyire mas, mint ez. Bocsanat, ha total mas.

2020. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!