Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehetett ez? Veszekedés...

Mi lehetett ez? Veszekedés után igy éreztem magam (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom jó e a kategória...

Ma veszekedtem valakivel otthon, nagyon ideges lettem. Persze a sírástól hamar megfajdul a fejem, de ez mellett elkezdett gombóc lenni a torkomban, ugy éreztem szorít a gyomrom hogy kihányom amit ettem, es ami a legijesztőbb, alig kaptam levegőt.

Lepihentem, aludji ugyan nem bírtam, es kb fél ora utan elmúlt.

Kicsit ijesztő volt még sosem fordult velem ilyen elő


2020. szept. 18. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Idegesség okozta, pánik, stressz stb miatt lehet ilyen tüneted :)
2020. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolom hogy a veszekedés váltotta ki. C sak még sosem történt velem ilyesmi, hogy igy rosszul legyek.
2020. szept. 18. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy, ahogy első írja. Fizikailag nem lesz ettől semmi bajod.
2020. szept. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez még a jobbik eset. Én a viták kezdeténél, már csak az olyan hangnemnél ha tudom, vita "közeleg" elkezdek remegni, alig tudok a lábaimon állni, pánikolok, nehezen veszek levegőt, elkezdek szédülni, dadogni, néha bőgni, folyamatosan szorongok, stb... Ja és kényszeresen elkezdek olvasni, bármi szöveget látok, azt fejben elkezdem olvasni és arra koncentrálok, pszicho szernt az agyam így próbál nyugtatni, hogy egyetlen adott dologra fókuszál.
2020. okt. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!