Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 1 évig szedtem a scippa nevu...

1 évig szedtem a scippa nevu antidepresszánst és 3 honapja letettem. Ma ismet előjött egy pánikroham, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Ugy ereztem, hogy meggyógyultam, jartam pszichologushoz is elkezdtem sportolni és orvossal megbeszeltuk, hogy elhagyom a gyogyszert az utasitasa szerint, de most megint elojott a szorongas. Nektek sikerult legyozni?
2020. szept. 24. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Na én ezért nem fogom letenni ha egyszer az életemben jól leszek. 10 mgot szedek pánikra kb egy honapja 5ről indultunk. Ma szedek 4 napja 10et.

Egész életemben szorongtam csak nemtudtam hogy mi ez és egyre mélyebbre húzott míg benem szippantott teljesen. Szerintem ebből nagyon ritka az aki kigyógyul úgy hogy nem kell gyógyszert szedjen..

Örököltem is mindnkettő mamám öngyilkos akart lenni az egyiknek sikerült is. Apám is depressziós volt és erős suicid hajlamai voltak.

Én ezzel szemben félek a haláltol és szeretnék meggyógyulni ha ehhez a gyógyszer kell ámen.

De csodálatos kis családom van és szeretnék jól lenni boldog lenni velük.

2020. szept. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már 10 éve szedem, teljesen felesleges letenni, pont emiatt.
2020. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es hosszu tavon nincs karos hatasa a szedesenek?
2020. szept. 25. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Idáig nem volt.
2020. szept. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!