Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezért lehetek bulimiás?

Ezért lehetek bulimiás?

Figyelt kérdés
Depresszióval küzdök egy ideje orvos által megállapítva tehát nem magamnak beszélem be voltam vele orvosnál. Mióta van ez a depresszióra hajlamom azóta elkezdtem magamat hánytatni. Főképpen akkor ér útól ez a fránya önhánytatás amikor negatív történik velem. Így próbálom levezetni a stresszt. Mivel úgy érzem mintha az étellel együtt kijönne az összes negatívum belőlem. Megkönnyebbülést érzek amikor kijön belőlem minden viszont utána pedig bűntudatot,hogy nem szabadott volna ezt tennem és próbálok is leszokni róla de ha egy kicsi negatívom is ér amit,nem tudok hogyan kezelni elkezdem magamat hánytatni de úgy,hogy minden kijöjjön belőlem. Jól sejtem,hogy a depresszióm miatt alakult ki ez a betegség nálam? Mit tehetnék ellene a vírus miatt sajnos a dokim most nem rendel.
2020. szept. 30. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

külön-külön is kialakulhat, meg együtt, egymással párhuzamosan is.

terápiára kellene járnod. próbáld megoldani a vírus ellenére is. minél gyorsabban lépsz, annál gyorsabb/hatékonyabb lesz az eredmény.

2020. szept. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vigyázz nagyon. Nem kell sok hónapnyi hánytatás és széjjelcseszed a szervezeted et. Vitaminhiány, nyelőcső, pajzsmirigy gyulladás, kiszáradás, szívritmuszavar, hormonális zavarok. Ne tedd tönkre magad kérlek

Hajrá! Légy erős!

Ne büntesd így magad, inkább sportolj, hogyha stresszt akarsz levezetni

2020. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!