Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt sorstársam aki nagyon...

Van itt sorstársam aki nagyon megszenvedte a családja elvesztését?

Figyelt kérdés

Nagyon sok esetben a férfi az aki látványosan le..arja a családját mert ő még nem akart apa lenni, vagy csajozgatni akar még és ilyen "piti" dolgokért képes eldobni a "családot".


Nálam most más a helyzet...

És már a 3. éve tart szóval ez nem új és nem is az a kategória hogy " miért nem ültök le megbeszélni" 10001x probáltam mindig ugyan az maradt.


Amióta párom megtudta hogy terhes abszolút nem foglalkozik velem de olyan szinten hogy azóta 1x sem volt szex (semmi) közeledés , vagy annyi hogy odajön és átölel.


Tipikusan az az eset hogy ő anya lett és ilyet tényleg csak az tudja aki látot már ilyet semmi más nem érdekli.


3 év alatt nagyon sokmindenen mentem keresztül mellette de mindig ott maradtam mert a család nekem .... olyan hogy azt kimondani sem lehet (köszönhető nyilván annak hogy nekem nem volt és nevelőotthonba voltam már 3 éves korom óta)


Szó szerint mindent megprobáltam de ezen nem tudtam változtatni olyan voltam mint egy lakótárs aki fizeti a dolgokat és ennyi.


Egy idő után már a munkámra is nagyon kihatással volt mert csak erre tudtam gondolni és kb 3 munkahelyről ki is rugtak.


Eljött az hogy anyagi gondjaink lettek ( nem mintha nagyon jól éltünk volna de albérlet és ruha étel és ami kell még az megvolt)


Végső elkeseredésemben amikor már nagyon kilátástalan volt minden és belegondoltam hogy ha lenne sok pénz akkor hátha ő is jobban látná a dolgokat kimentem külföldre dolgozni kb a legjobbkor mert a virus miatt itthon rengeteg ember elveszitette a munkályát én meg ápolónak mentem igy nekem mindig volt munkám.


A pénzel nem volt gond mindenre küldtem haza és ezenfelül még rengeteg mindent rendeltem online nekik szóval ez a része abszolút megoldott volt. Nagy értékekben fizettem ki olyan dolgokat amivel neki akartam kedveskedni akár szülinapi ajándék vagy kétszázezres autószerviz amire amugy abszolut nem lett volna pénz.


De ez sem használt szó szerint kimondatlanul és kimondva is még több kellet én már lassan 1 éve vagyok kint de a pénz dominál teljesen... mindig van amire küldjek vagy amire kell költeni és itt többszázezres havi költségeket kell elképezlni.


Szó szerint már annyira tönkrementem ebbe hogy kb csak erre vagyok jó és még azt is feláldoztam hogy a fiamat nem láthatom de a pénzel ne legyen gond és csak az elégedetlenség van még mindig... Nincs értelme a munkámnak mert sosem elég.


betegesen ragaszkodom ahhoz a családképhez amit mindig elképzeltem hogy apa anya gyerekek együtt hogy a szemem elött van az hogy ez az egész már annyira mérgező hogy csak na és mégsem tudom felfogni az agyammal hogy mit kellene tennem mert baromira félek a magánytól férfi létemre...


Pedig már akkor sem kellet volna megbocsájtanom amikor kb 2 év szex nélkül (csőlátású anya 120%ban) akárhogy kértem hogy 1 estét probáljunk legalább együtttölteni erre sem volt képes és a szemembe hazudik hogy xy helyre kell neki ma mennie és végül kiderül hogy egy fiuval találkozott és lebukott. (azóta sajnos a bizalmam olyan szinten sérült felé és sajnos az önbizalmam is hogy 3 éve egyszer sem volt köztünk semmi)


mai nap amikor nem volt elég a megbeszélt pénz amit küldtem kb 2 hét alatt 180.000ft és még kért és küldtem neki xy összeget és arra az volt a beszolása hogy megveszem a 2 hónapos "panadolt" és már el is fogyott a pénz akkor villant bennem valami és az összes pénzemet amim volt a számlán átküldtem neki és ennyi....


31 éveses érezni azt hogy fiatal már nem vagy ott a család akikért bármit megtennél és csak azért vagy és addig vagy jó amikor az utalást elinditod ez az érzés kegyetlen ..... mivel már 3 éve tart a terhességet is beleszámitva ezért már semmi örömöm nincs csak az hogy belegondolok hogy van egy fiam akit alig ismerek....



Nekem ők voltak kb a minden ( igaz hogy nincsenek barátaim és az előéletemnek köszönhetően se lakás se semmit nem is örököltem)


De nem tudom hogy lehet ezen végre tényleg túl lenni mert már fizikálisan is látványosan ha nem is tönkre teljesen de ahhoz képest amilyen voltam babatervezésnél és elötte ... árnyéka vagyok talán a 10%-a önmagamnak.


És ez nyilván az én hibám de ilyenkor mennyire jó lenne ha lenne valaki vagy barátok akik átvisznek de ez kegyetlen minden nap egyedül gondolkodni ezeken és a magánytól való félelem miatt te jó ég hányszor hagytam magam megalázni neki , hányszor alázott meg ezzel is hogy nincs senkim és nincs 1 barátom sem olyan helyzetben is amikor mondtam neki hogy legalább egy éjszakát töltsünk együtt , a baba jól ellesz a nagymamánál és végre 1.5 év után lehetünk kettesben 1 éjszakát és az ötletet felhasználta


A gyereket leadta és azt az egy éjszakát a barátnőjével a discoba töltötte. ( na akkor is már a föld mélyén volt az önbecsülésem).



2020. okt. 2. 21:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Megtettem, szakitottam, és rám tolta az eggészet, én értek mindent félre és ő semmiben sem rossz (nyilván ezt nagyon bőven telefonon mindenféle szóval használva fejezte ki)


Most jön az a rész amit nem tudom hogy fogok túl élni de úgy hogy pontosan tudom hogy nem tudok ezzel és ilyen nővel együtt maradni mert egyszerűen tényleg négyszemközt látni kellene hogy ottvagy láthatatlanként... hogy miket csinált férfiként a földön bőgtem csak változzon meg, legyen fontos neki a család mert a gysereknek is ez a fontos. És most is csak a pénz ha szeretne és ki is mutatná akkor bármit képes lennék megtenni. De azt hallani kellet volna lapátoltam haza igy is ugy is minden formában a pénzt és úgy hogy 1 héttel korábban küldtem neki kb 160-180 ezret ( anyjánál laknak igy kb semmit sem kell lakhatásra költeni) 1 hét alatt elment és már körbeirogatva mondta hogy kéne gyógyszert venni a gyereknek (panadol és valami vitamin) de nyilván ezekre is küldtem neki elötte amiből nem lett megvéve , szó nélkül küldtem neki még 20.000ft ot és mondtam hogy küldtem gyógyszerre pénzt és megnézte és és azzal a hangstilussal amit igy nem lehet leirni "hát megveszem a gyógyszert és már el is ment " olyan megalázó hanstilussal hogy megállt bennem minden..... ( hozzáteszem a panadol 2 havi és a vitamin is kb 8-12 ezerből maximum kijön mert elötte ő számolta)


Nem tudom tényleg elmondani nektek és nagyon köszönöm azt a pár pozitiv hozzászólást de ez kegyetlen..


"A multkori volt az utolso csepp amit megtettél, többet nem engedek már és többet nem lesz ilyen. Nem akarom hogy hivj mert nem akarok már ebben lenni. Mit gondoltál hogy semmi sem történt és joreggeltapázol és 1001. Alkalommal is majd folytathatod ezt? Én ezt akkor és ott befejeztem és el is mondtam neked. Amim csak volt megprobaltam nektek , neked adni és amikor csak kellet valami azonnal ott voltam de amint többet ad az ember annál több és annál pofátlanabbul kell neked. A pofamról legégett a bőr amikor ezt megengedted magadnak úgy hogy kajára nincs pénzem de akkor is az az első nekem hogy szülinapi ajándék, kocsiszerviz bármire pénzküldés, elég csak mondanod hogy kell valami és már intézem is, mert ha nem lehetek ott (aminek nem voltál nagyon ellene)

mindent meg tudjak adni. Szerintem eléggé nyilvánvaló és ezen már semmi sem fog valtoztatni egyszerüen kiöltél belőllem szépen lassan az évek alatt mindent ami feléd volt a terveimet a szeretettemet az álmaimat mindent, te vagy az aki nem tud változni pedig rengeteg időd volt rá és már sírva könyörögtem ugy hogy szét mentem ebbe.

Most meg mint ha semmi sem történt volna , te ezt a fejedbe nem veszed észre ??? Ezekszerint nem.. nem jutott az eszedbe hogy belül annyira szédszedtél hogy semmi sincs már ami miatt picit is boldog lennék veled?? Minden nap belegondolni hogy szarra sem jo a munkám es a hatalmas áldozatom mert neked nem elég semmi sem, most meg mint ha semmi sem történt volna azthiszed hogy szivet küldesz reggel? Veled tényleg nincs rendben valami ha nem látod a másik oldalt és azt amit 3. Éve csinálsz.

Rengetegszer mondtam de hozzászoktál ahhoz hogy én ugy sem hagylak el sosem mert mindig visszajöttem, de ez volt az utolso reszemrol.

Én tényleg csak annyit tudok mondani hogy sok sikert neked de szivem szerint ezt sem érdemled meg.


Ezt irtam én neki és már rögtön jött is a taszitás meg a támadás meg a gyerekkel való "nem teljesen kimondott zsarolás" mint pl:


"Megint fújod a fa.zságokat de ha neked ez jó hát legyen! Akkor legyen jobb neked nélkülünk."


Mennyiszer probált ezzel is zsarolni hogy ugyis nála lesz a gyerek (volt olyan kijelentése is persze ebből azért visszább vett de most is jött egy ilyen)



Eszméletlen érzés amikor tudja az ember hogy elveszitette azt amiért bármit meg tett és akár kutyába is lement, vannak nők akik boldogak lennének ha ilyen apa lenne és vannak nők akik ilyenné válnak.


Nem tudom mást csinálni mint hogy magamban valahogy túl élem és ha hazajutok akkor kiveszek egy albérletet és hivatalosan elkezdek harcolni a fiamért

2020. okt. 4. 16:19
 12/15 anonim ***** válasza:

uhh. hát nehéz ügy.

de legyél büszke magara, az első lépést megtetted. és mindig az a legnehezebb

2020. okt. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

ezt a lépést sokszor megtettem már persze nem ilyen komolyan de volt párszor és gyenge voltam ezek után észrevette hogy kb azt tehet velem amit akar mert ilyen lettem a "család miatt" és amiatt hogy egy kis gyereknél az anya ellen kb semmi esélyem sincs a biroságon.


A legnehezebb része most jön, össze kell kapnom magam és fel kell épitenem magam a 0 ról és magamban kell tartanom ezzeket hogy kibirjam és véget tudjak ennek véglegesen vetni

2020. okt. 4. 18:03
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia, sikerült lezárni a dolgot?
2020. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pont gondoltam rá én is a napokban, hogy vajon mi lehet vele
2020. okt. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!