Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanaxról érdemes rivotrilra...

Xanaxról érdemes rivotrilra váltani?

Figyelt kérdés
Melyik a kevésbé káros? Alváshoz kellene.
2020. okt. 6. 19:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Aludni a depresszió es a szorongás miatt nem tudok.
2020. okt. 6. 19:51
 2/6 anonim ***** válasza:
egyik se egészséges. de a nemalvás se egészséges. a rivotril jobban altat
2020. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő elképesztően káros, de a rivotrilról könnyebb leszokni. Ha nem akarsz leszokni, akkor tök mindegy, hogy melyik drogot szeded. ( Mielőtt nyomnátok a pirosat szólok, hogy értek a gyógyszerekhez, szóval nem poénnak szántam a drog szót.)
2020. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább az ún. Z-szereket ajánlom. Zolpidem tartalmú altatók, kevésbé okoznak függőséget a benzoknál.
2020. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A relaxáció a legkevésbé sem káros,és ki is gyógyulhatsz az alvászavarból.
2020. okt. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább Zolpidem , mint xanax. Bár azt se jó sok ideig szedni.

Én egy hónapig minden este szedtem és simán abbahagytam egyik napról a másikra, ne volt belőle gáz mèg így se.

Viszont nekem iszonyatosan felerősítette a depressziómat. Ritka mellékhatás, de nálam beütött. Életemben nem voltam annyira magam alatt, mint amikor azt szedtem. Nem is gondoltam, hogy attól lesz, csak miután abbahagytam és egyből visszatért a depresszióm a “normál” szintre, néztem meg, h tud ilyen okozni...

Úgyhogy csak óvatosan!

Ja és ne kajálás után szedd be, ha elkezded, mert akkor nem üt be egyáltalán..

2020. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!