Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió, vagy csak az erős...

Depresszió, vagy csak az erős szorongás okozza?

Figyelt kérdés

Mostanában erős szorongással küzdöm, és sokszor van olyan, hogy motiválatlanság önt el. Próbáltam bakancslistát írni valamelyik nap, az picit segített, de most újra érzem azt, hogy ha mondjuk nézek egy filmet, akkor átmegy rajtam ilyen fura érzés, hogy "jaj nekem is ezt kell csinálni idősebb koromban", meg "jaj mi van ha minden nap ugyanolyan unalmas lesz, hogy fogom bírni x év múlva".


Egyébként tervezek visszamenni a pszichológusomhoz, mert a szorongásom erősödött, és még akarom neki ezt említeni.


18l



2020. okt. 9. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Kevert szorongásos depresszió. Az idősebb kort előbb meg is kell érni, majd ráérsz akkor aggódni ezeken. :)
2020. okt. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy mennyire unalmasak a mindennapjaid, az nagyban függ a gondolkodásmódodtól, hozzáállásodtól is. Sokat lehet turbózni a napi rutinon mind a gondolataiddal, hogy valamiken elmélkedsz, és mind a szokásokkal. Nagy sonk lehetőség van arra, hogy egy-két plusz dolgot beiktass, ami megtöri a mókuskereket. Ezeket majd látni fogod, ha odaáérsz. Nem kell aggódni. Persze biztosabb úgy, ha van egy kész terved, de őszintén az kinek van? Honnan tudod, mi lesz még. Legyen egy irányod és akkor azt tudod lehetőségek szerint formálni. Ha szeretnél érte tenni, nem lesz az olyan unalmas.
2020. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!