Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Totális motiválatlanság?

Totális motiválatlanság?

Figyelt kérdés

Úgy érzem időnként - elég gyakran, szinte mindig - hogy totál motiválatlan vagyok? Amit csinálok se látom értelmét, legyen az szinte bármi, munkahelyemen nincs kedvem a feladatomat ellátni, pedig csak irodai. Otthon szintén nincs erőm, kedvem semmihez szinte. Fejem is sokszor fáj, mint most is.


Sokszor vagyok cinikus, lázadó hangulatomban, amikor mindenben csak a negatívat látom, és a negatív dolgokra világítok rá úgymond "beszólásaimmal".


Olvastam a kiégésről, tulajdonképpen hozom a tüneteit. Viszont, úgy érzem más munkahelyen sem tudnám 100%-ban ellátni a feladatomat, mert biztos lenne ami megakaszt abban, munkatárs, valami munkakörülmény, egy rossz főnök, a főnök BMW-vel villogó fia lánya, stb.


Nem tudom mi a problémám, ez a gond.


2020. okt. 14. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem több dolog is lehet:

Pesszimista típus vagy, depressziós vagy, pihenésre/segítségre van szükség valamely területeden.


A dolgok önálló átgondolása, esetleg kikapcsolás, vagy pszichológussal átbeszélése szerintem a megoldás.

2020. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha rájössz mi a gond, szívesen meghallgatnám, mert felkeltette az érdeklődésemet amit írtál.
2020. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!