Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kihez forduljak segítségért?

Kihez forduljak segítségért?

Figyelt kérdés
Sajnos a gyerekkoromat tönkretették. Teljesen elhanyagoltak mellette érzelmileg bántottak. Hiába vagyok bőven felnőtt mégsem volt soha még párkapcsolatom. A lelkem szétszaggatták a rengeteg traumatizálással. Nagyon egyedül vagyok. És sajnos semmi esély arra hogy ez változzon mert egyáltalán nem érdeklem az ellenkező nemet. Mind egyöntetűen fújjog rám. Mintha leprás lennék. Egyszerűen nem tudom elviselni ezt tovább. Feleslegesnek érzem az életem. Nem normális az ha egy 40-es embernek sosem volt párja és mindenki undorogva fogadja a közeledését. Nem tudom mi ennek az oka. Pszichológushoz jártam egy jó ideig hogy a családi dolgokat fel tudjam dolgozni. Az a része tiszta. Tudom hogy akkor mi történt és kikkel álltam szemben úgymond. De ezen nem tudom hogyan dolgozzak. Mármint a párkapcsolati sikertelenségen. Már egyáltalán nincs is kedvem egyébként ismerkedni mert ugyanazt a fintorgást kapom mint az előző próbálkozásaimnál. Hogyan dolgozzak ezen? Hol lehet segítséget kérni? Lelkileg belerokkantam ebbe. Teljesen kitaszítottnak érzem magam. Semmivel sem szolgálok rá az ilyen durván elutasító reakciókra. Nem bunkó módon ismerkedek és nem nyomulok. Valami nagyon el van cseszve nálam és szeretnék rájönni hogy mi a baj de nem tudom hogy hogyan változtassam meg a felém irányuló undort amit kapok és hogy forrjon össze a lelkem...
2020. okt. 16. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemed? Korod? Milyen az állapotod külsőleg?
2020. okt. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy személyiségfejlesztü terápiát javasolnék megfelelöen képzett szakembernél.
2020. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen indokkal utasítanak el?

Egyébként ha ennyire durva reakciókat kapsz, lehet, hogy nem jó helyen próbálkozol.

2020. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyhogy "undort"? Valami bajod van esetleg?
2020. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs
2020. nov. 1. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!