Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kihez forduljak segítségért?

Kihez forduljak segítségért?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok,közel az érettségihez,amivel alap esetben nincs gond,de lelkileg/pszichikailag nincs rendben valami velem.Egy magabiztos,határozott lány voltam aki szeretett szerepelni,jelen esetben pedig bepánikolok ha beszélnem kell az osztály előtt (bármiről), versenyeken nem tudok teljesíteni emiatt,a szereplésről lemondtam,de a nyakamon az érettségi.Nincs olyan barátom már akivel ezt megbeszélhetném és segíteni is tud, anyukámnak csak annyit mondtam hogy lámpalázas lettem,de szerintem ez már komolyabb.A párommal sem tudok erről beszélni különböző okok miatt.

Gondoltam arra hogy elkezdek szedni magne B6 vitamint,mellette pedig kipróbálom a meditációt.Félek hogy ez nem lesz elég és eléggé szorít az idő. Pszichológust nem tudok egyedül intézni.

Tudnának segíteni nekem,mit tehetnék?


2018. szept. 5. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
valeriana, orbáncfű, citromfű, ha ezek nem elegek akkor ingyenes járóbeteg pszichiáter
2018. szept. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. szept. 5. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!