Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek egyedül lenni?

Miért félek egyedül lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szorongásos vagyok azon belül is inkább kényszergondolataim vannak.


Viszont nagyon félek egyedül maradni a lakásban.

Miért lehet ez? Hogy lehet ezt legyőzni?

Stb..



2020. okt. 17. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ahogy Te is írtad, szorongásod és kényszerbetegséged van. Fordulj pszichológushoz!

2020. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia énis féltem amikor elkezdődött a betegségem de én azonnal segítséget kértem egyébként én pánikbeteg vagyok.

Rettegtem egyedül lenni mert mindig az volt bennem hogy akkor leszek rosszul amikor nincs itt senki és meghalok. Nade nem lett ilyen soha. És azóta gyógyszert szedek és már nem félek.

2020. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én pont így vagyok vele, annyi a különbség, hogy attól félek, hogy majd egyedül fogok megőrülni és nem lesz senki aki segítséget tud hívni.
2020. okt. 17. 15:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem fogsz nyugi ez tök természetes ilyenkor amit érzel. Csak sajnos rohadtul kellemetlen és nagyon hamar rámehet az egészséged. Minnél előbb keresd fel a legközelebbi pszihiátriai ambulanciát. Ott már rengeteg hozzánk hasonlót kezeltek. Énis megkaptam a receptet a gyógyszerre aztán viszlát. Nem mondom hogy kéjutazás az eleje baromi nehéz de már sokat javultam. Kb 2 hónapja szedem az andidepresszánst a szorongásomra. Jobban vagyok. De ez rengeteg idő míg teljesen helyre jön. Hónapok.

Minnél hamarabb mész orvoshoz annál hamarabb leszel jobban.

2020. okt. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!