Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kit kéne felkeresnem ezzel a...

Kit kéne felkeresnem ezzel a "bajjal"? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Még tavasszal meghalt egy francia barátnőm, akinek a temetésére nem tudtam kimenni az akkori állapotok miatt, utána pár héttel később nagybátyám halt meg, aki közelállt hozzám. Közben az egyetem is kapkodta a fejét mi legyen a távoktatással, az akkor elmaradt gyakorlatokat áttették idénre, de akkor még úgy volt, hogy azokat tavasszal megcsináljuk, aztán mégse. Vizsgákon kevés időtartam alatt oldj meg vagy 50 kérdést, és persze szóbelin nehogy félre nézz, mert akkor csalsz és bukás. Persze itthon sem volt rózsás a helyzet, folyton veszekedtünk valamin és most is kezd ez lenni.

Már nem igazán bírom ezt lelkileg és mentálisan. Nyáron úgy éreztem összezuhantam, de tudtam diákmunkázni, az tartott "életben". Sosem akartam megfelelni senkinek se, de manapság a fejemhez kapom a "lehetlén ilyen-olyan" szövegeket, meg mi az, hogy nem bírom az egyetemet, hisz csak be kell járni vagy csak a laptop előtt ülök.

Szívem szerint már most elmennék akár hová, csak itthon ne kelljen lennem.


2020. okt. 18. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvoshoz, ad pszichológushoz beutalót
2020. okt. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!