Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen betegség lehet?...

Ez milyen betegség lehet? Egyáltalán betegség ez?

Figyelt kérdés
Úgy figyeltem meg,hogy van pár hetem, amikor feldobottabb, lazább, boldogabb vagyok, és vannak olyan hetek, amikor nulla eletkedvem van, nincs kedvem élni, és minden éjjel sírok. A boldog hetek egybe vannak,kb 2-3 hét, utána pedig jönnek a sz@r hetek, ami szintén kb 2-3 hétig tart. Nem tudok korán elaludni, és rengetegszer felébredek éjjel is. Reggel pedig fáradtan kelek, akkor is ha valami csoda folytán sikerült egyhuzamban 9-10 órát aludnom. A sz@r hetekben rettentően utálom magamat, míg a boldog hetek alatt van egy kis önbizalmam, próbálok úgy változni,hogy jobb legyen nekem. A boldog heteken edzeni is van kedvem,és ilyenkor tök kedves vagyok az emberekkel, de a sz@r heteken konkrétan semmihez nincs kedvem,és pár szóban válaszolok csak másoknak. Tanulni egyik héten sem tudok rendesen, hiaba olvasom at egy csomoszor, egyszerűen nem tudom megjegyezni. Rászánni is alig tudom magamat. Nem,nem tartom számon a heteim hangulatát, csak így visszagondolva ezeket figyeltem meg úgymond.

2020. okt. 21. 01:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bipolaris zavar.
2020. okt. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy megérzed az időjárás változását, nálam is így van:ha eső jön, akkor depressziós leszek, ha melegfront jön, akkor dekoncentrált vagyok, ha pedig erős szél jön, akkor szédülök. De azért elmehetsz a körzetihez,és elmondhatod neki.
2020. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!