Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem, hogy nem akarok...

Úgy érzem, hogy nem akarok tovább élni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már minden nap gondolok az öngyilkosságra de tudom ha megtenném azzal tönkre tenném az anyukám és a testvérem életét. De ennek így nincs értelme, nem érzem jól magam, nem vagyok erre a világra való, nem élvezek semmit már teljesen tönkre mentem. Már csak az életösztön tart életben, semmi célom nincs amiről úgy érzem, hogy sikerülne.

Nem tudom mit tegyek, hogy egy kicsit elviselhetőbb legyen az élet...

20L



2020. okt. 24. 15:37
1 2
 11/15 anonim válasza:
0%
Figyi akkor képzeld magad mondjuk az én helyembe:sikeres váloigatott labdargóként aki 17 évesen a fradi első csapatánál edzett. A Király Gabival voltunk az ifi válogatott hátsó sora kapusként. Viszont mire igazán beértem volna abba kellett hagynom a labdarugást pollen allergia miatt.Ezek után 21 évesen olyan autó balesetet szenvedtem(munkaheelyi baleset) amitől teljesen munka képtelen lettem az epilepsziás rohamaim miatt. Munkár alkalmatlan lettem. Szép múltam van mint rokkantnyugdíjas jelenem nincs valamint jövőm sincs mert ennél már csak rosszabb lesz.Édesapám múlt évben meghalt édesanyám 4.stádiumós májrákos ami áttétként alakult ki vastagbél rákból és csak jobb esetben hónapjai vannak hátra. Az egyetlen ami itt tart hogy mindíg szerzek 1 kutyát magam mellé akinek szüksége van rám mert tőlem függ az élete.Egzisztenciám nincs, pénzem még úgy sem, jövőm pláne nincs. Szerinted én életre való vagyok? Szerintem kurvára nem.A pszihológus nekem kurvára nem jött be mert gyakorlati haszna nem volt soha mert ugyanúgy a halálra gondolok minden este.De én a múltam miatt nagyon mély depresszióban szenvedek valószínüleg ezért nem volt hatásos. Viszont te próbáld ki reméljük neked segít és próbálj meg bízni magadban.
2020. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
7%

Imádkozz őszintén Istenhez, nekem ez volt az egyetlen kiút, bár én őszintén megmondom sosem voltam annyira rossz helyzetben, mint te. Ez a legjobb, amit én személyesen mondani tudok, veszíteni nem veszítesz semmit vele.


A pszichológust is próbáld meg, vele sem veszítesz semmit.

2020. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
46%

Kérj segítséget számodra hiteles emberetől!

És igen..., tönkretennéd a családod hátralévő összes percet! Ne tedd!!!!

2020. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
94%

Szia:)

Ha lenne kedved beszelgetni valakivel csak itt, anonim formaban, en nagyon szivesen beszelgetnek veled. (De nem muszaj csak itt, ahogy te szeretned!) Nalad 5 evvel idosebb lany vagyok. Az en eletemben is tortentek nagyon durva dolgok, es, hogy konnyebb legyen ezt-azt feldolgozni, kitalaltam par hatasos dolgot mar, szivesen elmondanam oket neked is, ha esetleg lenne kedved meselni uzibe. Nekem tenyleg segitettek, csak miota kisbabam van kevesebb ido jutott a ‘lelkemre’😁 Majusba elmentem en is egy pszichiaterhez, szerettem volna valakivel beszelgetni (a szimpla beszelgetes is tok sokat segit amugy valakivel aki meghallgat, vagy megert), es meg jovohonapba megyek hozza, aztan nem fogok, mert jobban vagyok.

Szoval en orulnek ha irnal kibeszelhetnenk mindent csak igy csajosan😁

2020. okt. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
33%

Ó kisanyám,menj el dolgozni! Vagy csinálj valami hasznos dolgot az abajgáson kívül!

Tudod milyen sokan bármit megadnának ,hogy élhessenek? Éljenek még egy picit?


Na ezen gondolkodj el,ne a hülyeségeken!

2020. nov. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!