Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok tovább élni?

Nem akarok tovább élni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit is írjak,de teljesen összezavarodtam.Már évek óta depressziós vagyok úgy érzem nem segít semmi.3 éve reménytelenül szeretek valakit,aki talán még nem is tudja mennyire.Az életben még sehol sem tartok,és annyi minden fáj egyszerre,hogy nem tudom elviselni már:(

2019. febr. 1. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Ne legyél öngyilkos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2019. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

Remélem most egy kicsit jól esett ki adni magadból, naponta sétálj 20-30 percet a szabadban, hidd el nekem jót fog tenni, mosolyogj :-) légy pozitív, írj célokat és tegyél érte minden nap egy kicsit így hamarosan el fogod azt érni, csak soha se add fel, biztos vagyok benne hogy sikerülni fog csak csináld, kezdj el sportolni ami neked tetszik, ez is jót fog tenni, kockáztass és mond meg neki hogy szereted vagy csak kezdj el vele beszélgetni, mi veszteni valód lenne?

Semmi sem, ha meg sem próbálod nem is adsz magadnak lehetőséget, esélyt, így biztos a vereség de ha veszed a bátorságot és beszélsz vele akkor az már fél siker mert meg próbáltad, legyenek céljaid is, mert ha nincs azokat az embereket nem nagyon szeretik de ha látják rajtad hogy vannak akkor sokkal jobban mennek a dolgok és mindig mosolygós légy mert azokat az emberek sokkal szimpatikusabbak,sok sikert és kitartást, hajrá :-)

2019. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szüleid buztos szerrtnek téged,te vagy,életük értelme!

Ha te nem vagy nekik ők is tönkremennek,szerintem te ezt nem akarod.

Nincs egy jó barátnőd?

Egyébként mi fáj ?

2019. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.Sok minden fáj..:( sajnos nem tudom lerövidíteni őket,de egyszerűen csak elegem lett magamból,és úgy mindenből..az embernél elszakad a húr ha szinte minden nap fáj a mellkasa a sírástól mert már nem lát jövőt semmiben.
2019. febr. 1. 23:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszer minden jóta fordul,nekem is sokminden fáj,például az is, hogy öngyilkos szeretnél lenni.

Sok embernek vannak nehéz szerencsétlen időszakok viszont előbb-utobb mindenkinek elmúlik,kérlek ne öld meg magad!!

2019. febr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugye élsz még?
2019. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!