Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy ez PTSD?...

Lehetséges, hogy ez PTSD? Vagy ennyire kiégtem?

Figyelt kérdés

Ugye az életnek több területe van: család, más kapcsolatok, munkahely, hobbi stb.

Ebből egy kivételével mindegyikkel boldogulok: vannak azokban is nehézségek, de meg tudom őket oldani.

Az egyikkel kapcsolatban viszont kb. másfél éve újabb és újabb stresszhelyzetekbe kerülök, heti szinten.

Ez egy év után kiégéshez hasonló tünetekhez vezetett, motivációm nem volt, nem tudtam koncentrálni, nehéz volt rávennem magamat arra, hogy bármilyen szempontból foglalkozzak az adott területtel, már az is elég volt, ha szóba került, bennem már ment föl a pumpa.

Ezek továbbra is megvannak, most viszont odáig jutottam, hogy stresszhelyzetekben ezzel álmodok, miután ezzel a területtel foglalkozok, 2 óráig csak fekszem tiszta depresszióban, fel akarom adni az egészet, és soha többet nem szeretnék foglalkozni vele.

(Csak ugye ez sajnos nem választási lehetőség)

Amikor kicsit hosszabb időre félre tudom rakni a témát, akkor semmi ilyet nem tapasztalok, max annyi, hogy van egy rosszabb álmom.

Persze amikor újból előkerül, es foglalkoznom kell vele, minden 3x erősebben érvényesül.

Mi lehet a baj?

Mit tudok tenni, ha nem hagyhatom csak úgy ott?



2020. okt. 29. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Miről van szó? Ha nem nyilvános, akkor küldd privátban.
2020. okt. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!