Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudom, hogy tényleg...

Honnan tudom, hogy tényleg veszélyes vagyok e a környezetemre? Mit tegyek az erőszakos fantáziámmal?

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kulcsszavak alapján, ha arról fantáziálsz, hogy nőket gyilkolsz, akkor akkor leszel veszélyes, ha nem csak fantáziálsz. Amíg ezek csak a fejedben vannak, vagy lerajozold, de nem tennéd meg, addig nem vagy veszélyes. Szerintem azt tudod tenni, hogy lerajozold, leírod őket, vagy elmondod valakinek aki végig hallgatja.
2020. nov. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Zárásd be magad azonnal. Nők, gyilkosság, fantázia? Mi a f.sz?
2020. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Leírni leszoktam, de beszélni nem nagyon merek róla
2020. nov. 1. 13:24
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért záratnám be magam, ha nem ártok soha senkinek?
2020. nov. 1. 13:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem, hát valóban nem túl népszerű beszédtéma. Amúgy nem tudom mennyire okoz neked feszültséget, ha akarod nekem leírhatatlan őket. Hát én nem szoktam ilyenen fantáziálni nagyon, szóval lehet nem sokat tudok hozzászólni, de meghallgatom, ha ez segít neked.
2020. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyes válaszoló honnan tudom hogy megtenném e?
2020. nov. 1. 13:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Írd le privatba ha akarod vagy pedig ide

Másrészt miért érzel pont erre késztetést vagy pedig miért fantáziálsz róla? Én is fantáziálod dolgokról vagyok dolgokra de ha nem sikerül sehogy sem vagy pedig tudom hogy rossz dolgok ezek akkor egyszerűen csak el engedem őket

2020. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Írtam privátot neked is meg ötösnek is
2020. nov. 1. 14:03
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Szakember tudja megállapítani csak.
2020. nov. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Esetleg van itt szakember?
2020. nov. 5. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!