Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom van? Undor a sz.xtől,...

Mi bajom van? Undor a sz.xtől,párkapcsolatoktól?

Figyelt kérdés

1 párkapcsolatom volt mindössze 4 hónapig tartott történt pár dolog de még az orális sz.xig se hagytam elmenni a dolgot végül nem bírtam elviselni az egész helyzetet szakítottam

Nem érdekel a sz.x se más hozzá kapcsolódó dolog,undort vált ki belőlem illetve rettegést hogy ha sor is kerülne rá biztos szörnyen teljesítenék

Lett volna lehetöségem kipróbálni lánnyal és fiúval is de egyik sem érdekel túlzottan

A párkapcsolatokkal a legfőbb bajom a rettenes féltékenykedésem,egyszerűen nem tudom elfogadni még csak azt sem ha mondjuk tegyük fel van egy párom és még ha csak rámosolyog egy másik nőre

Bizalmatlan vagyok menekülök az emberi kapcsolatoktól egy barátom sincs max haverok akikkel néha néha beszélünk telefonon

Szörnyen érzem magam hogyha arra gondolok hogy a páromnak vannak exei,másokba is szerelmes volt,másokkal is lefeküdt fogta a kezét stb stb

Nem ért semmilyen zaklatás gyerekkoromban a szüleimmel nem a legfényesebb a kapcsolatom semmi magánszféra 18 éves koromig annyit nem engedtek hogy suli után plusz 1 órát találkozzunk az osztálytársakkal sok vita stb

Valaki gondolkodik hasonlóan? Más is van/volt így? Sikerült kikerülni ebből az állapotból?Próbálkoztok azért normálisnak lenni? Mi a baj velem?



2020. nov. 3. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Aszexuális
2020. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

Te simán defektes vagy és addig hagyd is a kapcsolatokat amíg rendbe nem jössz.

Úgy sincs semmi értelme, de úgyis szakít veled mindenki.

2020. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Utolsonak igazat adok.
2020. nov. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Alacsony önbecsülés, alcsony önértékelés tipikus példája. Szüleiddel való viszonyodból adódhat. Ritkán ajanlok ilyet de kéne egy pszichológus akivel at tudjátok beszélni a dolgokat. Vagy próbálj a neten Pál Ferenc séma terápiás előadasira rákeresni. Ingyenesek. Sok van belőlük. Hallgasd végig őket, fogsz találni válaszokat.
2020. nov. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
tényleg kell a terápia.
2020. dec. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Annyi okos válasz van 🙄

Tényleg aszexuális is lehet, mivel nem csak hetero és homoszexuális létezik. Attól még nem kell terápiára járnod, mert vmi bajod van. Egy aszesuális ember is ugyan olyan ember mint a hetero. Ez normális dolog

2020. dec. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

de okos vagy utolsó.

egy csomó bajnak a tünete az aszexualitás. pl. komoly személyiségzavaroknak. Sajnos személyesen ismerek egy aszexuális szószólót. Na ő lelkileg/személyiségileg egy katasztrófa. Az aszexualitás csak egy tünet sokaknál. A jéghegy csúcsa.

Amit a kérdező leír, onnan is világos, hogy nem csak ez a baja.

2020. dec. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is két aszexulis barátom és ők stabilak lelkileg, az egyik pszichológiaiát is tanul, szóval tuti
2020. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Lehetséges, de amint látod, kérdezőnél nem ez a helyzet.
2020. dec. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

Az hogy a párkapcsolattól és nem csak a szextől is undorodsz azt jelzi hogy pszichológiai probléma áll a háttérben és nem csak aszexuális vagy


Szerintem keress fel egy pszichológust

2020. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!