Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kirúgtak a pánikbetegségem...

Kirúgtak a pánikbetegségem miatt, és nem tudom, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Decemberben lesz egy éve, hogy diagnosztizáltak pánikbetegséggel. Az akkori munkahelyemről 2 hónap táppénz után eljöttem, mert nekem és a munkáltatónak is jobb volt így, közös megegyezés alapján történt.

Ezután nagyon nehezen találtam munkát, de abban a pár hónapban sikerült jobban lennem és az orvosommal elkezdtük csökkenteni a gyógyszeradagot, vegül teljesen elhagyhattam. Közben lett másik munkám, két hónapig minden okés volt, aztán visszaestem. Elöször csak havi 1-2 rohamom volt, aztán heti 1-2, de mostanra odáig fajult a helyzet, hogy napi szinten van, néha több is és képtelen vagyok bemenni miatta dolgozni (a héten nem is voltam), ezért kirúgak ma.

A főnököm egyébként tudta, hogy van ez a betegségem, elmesélte, hogy felismerte a rosszulléteim tüneteit, mert régebben ő is átesett ezen. Egész eddig támogatott is. Holnap már mentem volna melózni, de azt mondta, feltartom a munkát és ki kell rúgnia.

Ismét munkanélküli vagyok, és nem tudom mit csináljak. A pánikom nem javul, és így nagyon nehéz lesz új munkát találnom, főleg, hogy nem tudok több műszakos melót vállalni, mert a napi rutin hiánya kiváltja a rohamokat. Teljesen kilátastalan vagyok.

A helyzetemen az sem segít, hogy a pánikbetegség mellett még szorongásos depresszióval es inszomniával is diagnosztizálva vagyok (az inszomnia miatt is sok rohamom van)

Mik így a lehetőségeim? Merre tovább? Rossz beismerni, de egyetlen megoldásnak mostanában csak a halált látom...


21/N



2020. nov. 4. 22:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%
Jézusom mi van itt. Mitől van ennyi embernek pánikbetegsége?
2020. nov. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Modern civilizáció egyik legelterjedtebb pszichés betegsége. Bár lehet régen is volt, csak nem ismerték.
2020. nov. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
77%
Megfelelő antidepresszáns megtalálása. Velem minden oké, mióta gyógyszert szedek.
2020. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!