Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkoholista lettem 26évesen?...

Alkoholista lettem 26évesen? hogy jöjjek ki ebből?

Figyelt kérdés
már hónapok óta este eléggé sok sört iszok kihagyok egy napot akkor szorongok de mindig csak este sörözök mást nem iszok hozzá ha kihagyok egy napot akkor xanaxozok nyugtatózok és fent vagyok majdnem reggelig de csak sört iszok eléggé sok mennyiségbe 26évesen idáig fajultam izzad a tenyerem meg rossz a közérzetem ha nem iszok este már próbáltam édességekkel nem sokat segített elvonóra nem tudok menni családom van de csak sört iszok elég sokat barátaim nincsenek akivel erről tudnék beszélni rövidet meg mást ilyesmit nem iszok csak hiányzik a tompulás meg stresszes vagyok így maradok a sörnél csak már eléggé kellemetlen mikor pizza futár is lehúzott annyira részeg voltam

#alkohol #Xanax #részeg alkoholista #alkoholista futár #futár pizza #sör nyugtató
2020. nov. 6. 21:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok most?
2022. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!