Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszios vagyok?

Depresszios vagyok?

Figyelt kérdés

A szuleim egy olyan kozepiskolaba kuldtek, amirol nagyon hamar kiderult, hogy nem nekem valo, de megis maradnom kellett. Kituno tanulo voltam altalanos iskolaban, itt minden evben a bukas ellen kuzdottem. Az elso evben meg ugy ahogy igyekeztem, de egy ido utan feladtam. A szuleim sem tamogattak, csak szidtak a sikertelensegem, jegy rontasaim miatt.

Ebben az idoszakban sokat gondoltam az ongyilkossagra.

Mara elertem arra a szintre, hogy egyaltalan nem tanulok, nem erdekel semmi.

Nincsenek igaz barataim, nem all hozzam kozel senki. Az utobbi honapokban rengeteget sirtam, konkret kivaltook nelkul. Ha ez ramjon, altalaban inkabb alszom. Sokszor mar fogat sem mosok estenkent. Nem erdekel mar semmi. Ha szabadidom van csak alszom vagy tevezek, gepezek. Ha tevezek, akkor se szeretek filmeket nezni, csak show musorokat, amikre nem is kell igazan figyelni. Nincs kedvem eljarni itthonrol, nincs kedvem programokat csinalni senkivel .

Sokszor probaltam jelezni a barataimnak, hogy baj van, de nem nagyon tudtak mit kezdeni vele, de ez nem is az o dolguk. Jartam pszichologushoz tavaly, en akartam elenni. A szuleimet nem is erdekelte, hogy miert.

Azt erzem elfaradtam lelkileg.18/l


2020. nov. 8. 00:12
 1/1 anonim ***** válasza:
És a pszichológus segített valamit? Vele mire jutottatok?
2020. nov. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!