Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szólhatnak a szüleimnek jogilag?

Szólhatnak a szüleimnek jogilag?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok, szólhat a pszichiáterem a szüleimnek, ha úgy gondolja, hogy veszélyeztetem magamat (nem veszélyeztetem, egyébként)?

2020. nov. 8. 20:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
túl sok gyógyszer + túl sok pia, aludni akartam, semmi más. nem is lett bajom, tudtam is előre
2020. nov. 8. 23:00
 12/12 anonim ***** válasza:

Honnan tudod előre hogy túl sok pia és túl sok gyógyszer miatt nem halsz meg? Régen a benzodiazepineket alkohollal együtt öngyilkosságra használták.


Én mondom neked, ha ilyen beteghez kéne kimenjek (és volt már példa rá), nem hinném el hogy nem akartad megölni magad, és mennénk a pszichiátriára.


Amúgy meg ahhoz hogy aludj egyet, nem ilyen szerek kellenek. Ha mindenképp gyógyszer kell, amit nem értek, mert 23 éves vagy, vannak gyenge altatók, de ez így nem megoldás.

2020. nov. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!