Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Véleményetek szerint ez...

Véleményetek szerint ez milyen betegség?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok rá,hogy szerintetek mi baja van a barátomnak.

Régen mindenféle nővel összefeküdt szó szerint,ő akkor volt tizenéves a nők pedig 40-30 de a korosztályával vagy huszonévesekkel is csinálta.Ígérgetett a nőknek mindent aztán mikor megtörtént a dolog lelépett,néha volt olyan akit megtartott,hogy jó lesz máskor is de többet nem akar.Elég durván bánt utána velük,lealázta őket stb.

Drogozott is,ivott is,rossz dolgokba keveredett.

Aztán megismerkedtünk és a családja szerint rá se ismerni.

Ő azt mondta sose volt még szerelmes csak most érzi,és a legelején neki ez nagyon ijesztő volt ezért próbált ellökni magától.

Egyszer szakítottunk és vissza zuhant.Újra elkezdett inni,drogozni meg ugyanazt csinálta a nőkkel mint régen.De néha eljött a házamhoz sírva,ittasan,hogy legyünk újra együtt mert ő nem tud így élni.Így megfog halni ha nem leszek vele,mert most először érzi azt,hogy tartozik valakihez és szerelmes.Az akkori párommal beszélt és azt mondta neki,hogyha tehetné megölné amiért elvette tőlem.

Aztán újra összejöttünk és semmi baj nincs vele.Csak állandóan azt hajtogatja,hogy ne hagyj el.

Szerintetek ez mi?



2020. nov. 14. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Pszichopata szenvedélybeteg. Gratulálok hogy egy ilyen emberrel egyáltalán szóba állsz.

Eleve zsarolással szerzett vissza.

Remélem a szüleid nem fognak meglepődni ha a híradóban látják hogy a lányukat kivégezte a barátja.

2020. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem zsarolt,szóltam neki és leállt.
2020. nov. 14. 16:53
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Szóval rólad van szó sodortál az életben ha nem térsz magadhoz akkor jó lesz idegroncsnak én az adómból nem tartanálak el .
2020. nov. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi?Nem rólam van szó,csak kíváncsi vagyok mi lehet ez.Egyébként köszönöm igazán kedves vagy,hogy ezt így idehánytad :)
2020. nov. 14. 17:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem állt le mert elérte a célját. A barátod.

Normális nő egyszer sem jön össze egy ilyennel, nemhogy kétszer.

2020. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Gratulalok kerdezo, sikerult osszeszedned egy igazi senkihazit. Kell ez neked? Teljesen ki fog csinalni lelkileg, es ez meg a jobbik eset, ha szerencsed van, nem ver agyon. Ez csak a rozsaszin kod, majd 1-2 honap mulva megint elkezd inni,drogozni, megcsalni, ahogy eddig. Meg ki se tetted a labad a kapcsolatbol, de mar ment is kefelni, drogozni mas nokkel, szerinted ezt abba tudja hagyni a kedvedert? Ne legy naiv.

Ha van egy kis eszed, menekulsz.

2020. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem a partner értékelése a feladat, hanem a helyzet vázolása. Elméletileg előfordulhat, hogy leáll a szenvedélybetegségével, ami elsősorban a nagy egonak és az alacsony önértékelésnek köszönhető többnyire. Magam is ittam viszonylag sokat, kóláztam (szó szerint, ez komoly függés), a kv rabja voltam, de mindentől megszabadultam. Kizárólag teát, vizet vagy tejet iszom. Nem iszom energiaitalt, kvt, alkoholt és jobb enber lettem. Nem is vágyom vissza régi életembe. De ehhez kell egy kis plusz szerintem. Ha csak annyit kér, hogy ne hagyd el, akkor ez szerintem teljesíthető. Állj mellette, hogy össze tudja magát szedni. Ha tényleg akarod, sikerülhet. Sok ebben a felelősséged, de ne add fel!
2020. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mikor mellettem van nem iszik és nem drogozik egyáltalán,és nem csalt meg valamit félreértettél.
2020. nov. 14. 18:31
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Te magad irtad, hogy szakitottatok mar egyszer, rogton visszaesett, drogozott, ivott es csajozott. Oke, nyilvan ez nem megcsalas, de mennyit voltatok kulon? 1 hetet? Es te visszafogadtad, “okos”dontes volt.

Szuleid amugy ehhez mit szolnak?

Mindegy amugy, sulyos aron, de ra fogsz jonni, hogy ez nem okes. En csak azt remelem, hogy ep borrel meguszod, es nem lesz nagyobb bajod. Vegulis az ember a hibaibol tanul, vagy mi.

Szep tortenet a 7-es valaszoloe, de az a helyzet, hogy ez kb 100-bol 1 eset. A fuggo az fuggo, en nem remenykednek a valtozasban. Az egy dolog, hogy miket csinal, de szinte nem is ismered, es mar fenyeget, meg hogy az exedet, ha tehetne megolne, ilyeneket mond. Ez egy agressziv allat, nem igaz, hogy nem veszed eszre.

2020. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
1 évet
2020. nov. 14. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!