Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz ilyen jellegű etvagyta...

Stressz ilyen jellegű etvagytalansagot okozhat?

Figyelt kérdés
Nem az, amikor konkrétan érzem, hogy gyomoridegem van, hanem egyszerűen csak nem igazan érzem magam éhesnek napok óta, néha ramjon az ételundor és emelygek. Terhes biztosan nem vagyok. Egy vírus/fertőzés meg máshogy zajlik le?!.
2020. nov. 14. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Stressz simán okozhat ilyet. Mikor szakításon mentem keresztül, képtelen voltam enni, és ezt észre sem vettem. Igazából a komolytól az enyhe betegségeken keresztül mindenben szerepet játszik a stressz.
2020. nov. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, okozhat. Én egy stresszes időszak miatt 10 kilót fogytam le pár hét alatt, mert egyszerűen nem kívántam az ételt, és a normál ételadagom egynegyedét ettem heteken keresztül.
2020. nov. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Valószínűleg a stressz lehet, mert este se voltam túl jól, de tudtam aludni reggelig és ha valami bajom van az nyilván éjjel is felkolt.

Viszont ahogy felkeltem már megint egyből éreztem az enyhe émelygést és most sincs etvagyam. Megprobalom egy kicsit átállítani az agyam arra, hogy ez most csak a fejemben van.

2020. nov. 15. 06:05
 4/4 anonim válasza:
Megoldodott a problema mi segitet enis igy vagyok most
2021. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!