Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy újra legyen...

Mit tegyek, hogy újra legyen kedvem itthon lenni?

Figyelt kérdés

A szuleimmel nagyon nem jövök ki jól, az első kapcsolatomat tönkretették,nem támogatnak a céljaimban, régebben mikor még kicsi voltam, sokat bántottak fizikailag, lelkileg, ellenem tanúskodtak tavaj amiért feljelentést tettem, mert megerőszakolt egy baratjuk, zavarta őket, hogy felhivom naponta max 1x fel orara a baratnőmet ezert elvettek tőlem mindent amivel tudnám hasznalni a közösségi hálózatokat(ez már nem aktuális, de megtörtént) sok dolog volt, de mégsem haragudtam rájuk annyira, eddig mindig én főztem, mostam takaritottam itthon, néha meg is köszönték, de 2-3 héttel ezelőtt rájottem, hogy feltörték a facebookom, és innentől nem tudom őket szeretni, de nem csak ez okozta ezt a döntést, hanem minden egyben,de szerintem én jó gyerek vagyok😅 nem cigizek, drogozok, nincs szokatlan vagy extrém külsőm.

Tehát mióta feltörték a facebookom szerintem depresszós vagyok, pedig nemrég gyógyultam ki belőle😭 de most egy mosást nincs "lelki erőm" betenni, nem főzok, takarítok mert nem tud érdekelni, hogy nekik jó-e, vagy nem, de jó lenne, ha valaki segitene nekik, mert igy nem lehet élni, hetek ota nem tudok hozzányulni a háztartáshoz, pedig szivesen csinalom, csak ezek utan nem megy, úgy néz ki a lakás mintha bomba robnant volna... én meg a virus miatt itthon is vagyok, de depressziós, mit csináljak, hogy akarjak takarítani? 18L


2020. nov. 15. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Változtass jelszót. Lehetőleg ne Pityuka szülinapja legyen. Honnan tudod, hogy ők törték fel?
2020. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit túltoltad ezt a sztorit, a legviccesebb rész az, hogy az nem zavart, hogy nem álltak melléd a nemierőszak ügyben, no de az, hogy feltörték a facebookod, az már igen, az már skandallum! :D
2020. nov. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Jól értettem e hogy mióta feltörték a faced aózta vagy depis? amiatt tényleg nem kell depisnek lenned, hisz bármikor csinálhatsz másikat, de a fwcebook nem olyan fontos, bár remélem csak azóta és nem amiatt :D..amúgy találj valamilyen hobbit, ami lefoglal. vagy fesd ki a szobádat a kedvenc színedre. takarításhoz pedig gondold azt, hogy ha nem teszel ellene hamar akkor szeméttelep lesz és akkor leszel igazán depis. Apránként kezdj takarítani ne egyszerre mindent akarj. írj listát, és kezd el lassan egy idő múlva kész leszel. hajráa :D
2020. nov. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nektek ennyi jön le?!😅

9 éves korom óta pszichiáterhez járok, nem a facebook feltörés hozta meg ezt a dontést, hogy nem szeretem őket, hanem ahogy mondtam az egész egyben, de facebookom is az én magánügyem, szférám van, attól, hogy a feltörés nem "akkora" dráma, minthogy megerőszakoltak, attól még az is ugyan úgy búncselekmény

2020. nov. 15. 13:17
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Látogasd sűrűbben a pszichológust, vagy váltsál másikra, mert a jelenlegi láthatóan nem eredményes!
2020. nov. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőség, költözz el.
2020. nov. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
47%
*rohadjon meg az összes ilyen féreg hogy még az erőszakoló mellé áll
2020. nov. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!