Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegsegre utal akinek...

Milyen betegsegre utal akinek egyre több ilyen kényszeres cselekvesei lesznek?

Figyelt kérdés
Neveloapam 54 éves es egyre több bogarai vannak. Nyugdíjas már mivel rendőr volt es 40 evesen nyugdijba mehetett és sok az ideje. olyanokat csinál pl hogy egy nap vagy 5-ször kimegy a falevelek osszeszedni az a központi dolog nála.engem is ezzel zaklat 26 evesen ugy h külön elek már hogy ha hazamegyek egyből utasit ki falaveleket szedni meg akkor is ha alig van levél a földön. nyáron a fűnyírással idegeli ki a másikat, 2 naponta nyirja a füvet le mert állítása szerint túl hosszú es azzal cseszeget engem is. az autóját folyamat mossa, mert szerinte mindig koszos. mikor esik az eső 60nal közlekedik az autouton mert felveri a sarat a kocsijara. es még hasonló dolgok. Ez milyen betegsegre utal? Nagyon fura dolgai vannak 11 eve van a csaladunkban es az utóbbi 2-3 evben jottek ki ezek nala durvan. Anyukamra veszélyes lehet?
2020. nov. 16. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne tud magával mit kezdeni a kisöreg. Tanítsd meg horgászni, vagy vezesd rá valami hobbira.
2020. nov. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyszerű - eddig nagyon fontos munkát végzett (ő volt a rend éber őre, valószínűleg nagyon komolyan vette a munkáját) de most egyszerűen nincs szinte semmi dolga, ezért megpróbál csinálni magának (például meg van róla győződve, hogy a legutóbbi vágás óta fél milimétert nőtt fű már dzsungelt képez a kertben)


Szerintem az is benne van a pakliban, hogy attól fél, haszontalanná válik.


Valami "feladatot" kéne találni neki, amit fontosnak érezne, és lekötné.

2020. nov. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!