Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 21 eves vagyok, Londonban...

21 eves vagyok, Londonban elek tobb mint 1 eve. Depresszioval kuzkodom mar regota. Segitsegre van szuksegem, de hol keressem?

Figyelt kérdés
Menjek itt el orvoshoz vagy menjek haza? Haza nem szivesen mennek mert itt van a munkam itt van az alberletem es nem tudom hogy penzbe kerul e otthon az orvos. Koszi
2008. nov. 29. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Ez miatt nehogy hazamenjel mar! A hazi orvosodhoz menjel el, es o segiteni fog neked. Barmilyen problemaval ohozza kell menned eloszor! Majd tovabb iranyit o, ne szegyelld, mert itt Londonban ez mashogy mukodik mint otthon. Soha ne menj haza!
2008. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Habár nagyon régi a kérdés, de azért megkérdem:


Depressziód oka nem lehetett esetleg az idegen környezet? Ahova nem nagyon tudtál beilleszkedni?


Mi a helyzet most veled?

2022. jan. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!