Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy dolgozzam fel, hogy két...

Hogy dolgozzam fel, hogy két hét karantén után lehet megint mehetek 10 napra? Egyedül én nem kaptam el, de most apám lett pozitív tünetmentesként magán teszten mielőtt ment volna dolgozni. Gondolom megint 10 nap de a bezártság idegőrlő már

Figyelt kérdés

Nekem két negatív tesztem volt eddig és most sincs semmi bajom azon túl, hogy kezdek idegállapotba gyünni mint Maunikánál Kalányosék.

Ráadásul így az állás lehetőség is kuka, ahova beadtam a jelentkezést mert nem mehetek jó eséllyel ki.


2020. nov. 17. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Ez most egy ilyen helyzet:( ha kimehetnél sem mehetnél sok helyre.
2020. nov. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Az állás nem feltétlen kuka! Nekem is volt önkéntes karanténom, így az interjú skype-on volt, jelen helyzetben ezt elfogadják. Utána úgy is egy-két hét, míg döntenek, addig a karantén is letelik.
2020. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért a hegyekben voltam ma is és tervezek az esetleges határozatig.Van egy friss negatív tesztem meg betartok mindent.

Aztán majd kiderül kérnek-e állami tesztet vagy elfogadják a magánt. De 3 hete szo.unk már az egésszel.

2020. nov. 17. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Használd ki a szabadidőt. Olvass, filmezz, sorozatozz, netezz. Én igen csak tudnék örülni, ha valaki azt mondaná, hogy holnaptól 2 hétig itthon kell lenni, nem mehetek sehova. De még a 10 napnak is.
2020. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy már két hét karanténom volt. Még a wot-ba is beleuntam. :D Mondjuk, ha összejönne végre az állás azzal is kimozdulhatnék.


Az viszont fura, hogy négyen vagyunk és csak én vagyok negatív.

2020. nov. 17. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!