Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek mert nagyon borúlát...

Mit tegyek mert nagyon borúlátó típus vagyok?

Figyelt kérdés
Állandó aggodalom az életem! Azon filózok mindig, hogy mi lesz a szüleimmel akik már idősebbek, mi lesz a családommal, a gyerekeimmel. Tiszta transzba vagyok emiatt a covidos mizéria miatt is. Mi lesz a megélhetéssel, stb..... De most legfőképpen a szüleim aggasztanak, hogy már közel a 70-hez bármi történhet velük. Tudom, hogy már felnőttem és külön családban vagyok, de aggódom a szüleimért. Valahogy nem tudok olyan majd lesz valahogy felfogású lenni, pedig lehet az lenne a jó.
2020. nov. 22. 12:49
 1/2 Sosetom ***** válasza:
100%

Olvass önismereti könyveket, sokat segithetnek a jellemfejlodesben.

Vagy keress egy pszichológust aki végigvezet ezen az úton, feltehetően ez gyorsabb eredmenyhez vezet(pár év), de meg van az anyagi vonzata is.

2020. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb esetben minden roszban van valami jó is. Ha becsukodik egy ajtó, kinyilik egy ablak. Ha valami nem úgy sikerűl, ahogyan Te szeretnéd,

gondolj arra, hogy talán éppen ezzel volt szerencséd, mert lehet, előzöleg nem volt jól eltervezve. Olvasd el a Murfy mondásait, probáld humorosan felfogni a dolgokat.

2020. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!