Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megállapították, hogy skizoaff...

Megállapították, hogy skizoaffektív zavaros vagyok, de az normális, hogy egy kényszerítő erőt érzek?

Figyelt kérdés
Napi szinten jelentkezik nálam, az egyéb (a betegségre illő tünetek mellett) hiába szedem a gyógyszert. Ha gyilkolásra késztetne kép formájában, ha zsarol, vagy fenyeget düh szerü érzés formájában adja át az üzenetét, pl ha amikor visszaérek a lakásotthonba, ha ott lesz a legütősebb gyerek, minden megmagyarázhatatlan ok nélkül meg fog verni, most ezt az üzenetet kaptam, egy hang szerű formában, de itt volt és nem történt semmi, +ő a legjobb haverom (tud a betegségemről, úgyhogy megbeszélem vele)... Ezek nem szoktak bekövetkezni, és ezt el is mondtam ennek az izének még út közben... Múltkor egy olyan képet láttam, hogy a nevelőre fogom önteni a forró olajat... Segítség, ehhez még fiatal vagyok... Mit tudnék csinálni? Hiába a négy mg ripedon 14 éves korom óta nem lehet megállítani a szellemeket

2020. nov. 22. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichózis. Nekem is van. Antipszichotikum kell. Nálam ugyanez van. Saját magamnak kell megmagyarázni hogy mit miért csinálok, hogy csinálom, baromi fárasztó. Bennem is vannak ilyen késztetések de próbálok uralkodni magamon. De én tudom miről beszélsz én ugyanez vagyok. 26/L
2020. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Négy mg ripedon-t szedek, de nem segít,
2020. nov. 22. 20:36
 3/5 A kérdező kommentje:
És gyakran rémálmaim is vannak
2020. nov. 22. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Másikat kell kérni az orvostól, ha nem használ.
2020. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
52%
Nem csak gyógyszerre van szükséged, ezen a betegségen dolgoznod kell, megismerni, kiismerni, gyógyszer mellett pszichoterápiás beszélgetés és ami a lényeg fordulj Istenhez, engem Ő vezetett ki ebből a betegségből és képzeld mióta hitben járó vagyok és rendszeresen járok templomba és bibliát tanumányozom, beszélgetek hívőkkel és e szerint élek, már 5 éve nekem 1mg a napi adagom a ripedonból, mellé még van lítium, de abból is csak egy tabletta. Sok munkám van benne, nagyon sok, de ahogy mondom csak Isten segíthet, ő tud rendet tenni benned, persze orvosok együttműködésével és sok segítséggel, pl lelkisegély, lelkigondozás, keress ezekre rá. Én abban hiszek és tudom is, hogy ezeknek a betegségeknek oka van és vissza lehet vezetni rá. Ha igazán meg akarsz gyógyulni, és szembe mersz nézni a betegségeddel, félelmeiddel, nagy munka vár, de megéri. Szívesen segítek neked, válaszolok meg neked kérdéseket ebben. jelezd!Én már 5 éve teljes életet élek, nem panaszkodok, jól vagyok :) Hála Az Úr Istennek! :) Szóval van gyógyulás, lehetséges! Minden jót! Békés boldog karácsonyt! Jó egészséget Neked!
2020. dec. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!