Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő még, amire el...

Mennyi idő még, amire el tudom fogadni, hogy meghalt a szerelmem?

Figyelt kérdés
2 hónapja meghalt a szerelmem. Engem hívott fel utoljára, halálhörgéssel. Beszélni már nem tudott, csak halálhörgése volt. Mondtam neki hogy nincs semmi baj, szeretem, aludjon egy jót. Közben pedig meghalt, én pedig vele voltam a telefonon keresztül. Egy hónap múlva álmodtam vele, de nem olyan álom volt, mint a többi elhunyt szerettemmel, mert ők mind éltek álmomban, egészségesek, boldogok voltak. A szerelmemet viszont álmomban szürkén, holtan láttam. Minden nap hiányzik. A gyászt megélem, ha sírnom kell sírok, semmit nem folytok el. Viszont az a gondom, hogy beletörődtem hogy soha többet nem beszélünk, beletörődtem a sohákba, de nem tudom elfogadni hogy meghalt. A többi szerettemmnél akik meghaltak, el tudtam fogadni, de vele kapcsolatban ez nem megy. Mit tanácsoltok?
2020. nov. 22. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Erre én is kíváncsi lennék :/

Nekem csak pár hete halt meg a barátom, de meg azóta se fogtam fel. Szinte élőhalott vagyok. Az elején csak feküdtem és néztem ki a fejemből. Most se sokkal jobb.

2020. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Az első hetek nagyon rosszak, az ember azt sem tudja valóság-e, vagy csak egy rossz álom. Van akivel meg tudtam ezt beszélni, kibeszélni magamból, de a "végtelenségig" nem lehet leterhelni ezzel másokat sem. Én felfogtam, beletörődtem, de nem tudom elfogadni hogy így történt, azaz hogy ez történt. Teljesen más ez, mint a többi szerettemnél, akiket elveszítettem. Nem tudom elfogadni, és magányos vagyok.
2020. nov. 22. 22:13
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Beszélni már nem tudott, de felhívott...
2020. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen. Hörgött. Tudtam vége. 😭
2020. nov. 22. 22:14
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt akarta hogy vele legyek a legutolsó perceiben. Kórházban halt meg, halála előtti napon jobban volt, tisztább volt a tudata, és másnap pedig halálhörgéssel hívott fel. Nem tudom elfogadni hogy meghalt. Az időben bízom, hogy pár hónap múlva talán igen, elfogadom úgy, mint mások halálát, de ahogy megy az idő, egyre rosszabb. Beletörődtem, de nem tudom elfogadni.
2020. nov. 22. 22:19
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem rosszból de aki haldoklik, beszélni már nem képes, az nem telefonál. Láttam életemben több szerettemet elmenni, senki nem tudott volna telefonálni.
2020. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Nekem is furcsa ez a sztori. Aki haldoklik, az nemigen tud telefonálni.
2020. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem kell elhinned!
2020. nov. 22. 22:28
 9/14 A kérdező kommentje:
Én meg átéltem, neked meg nem kell elhinned!
2020. nov. 22. 22:28
 10/14 anonim ***** válasza:
28%
Csak a téma miatt mellőzöm a vigyorgó fejet. De hogy valaki ezzel szórakozzon... sokat elárul a lelkivilágáról :(
2020. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!